SSD Ucu kırıldı

SSD bugün servisten geldi ancak tamir etmemişler. Olduğu gibi geri göndermişler. İdarelik de olsa şimdilik yapıştırıcıyla falan kırılan parçayı tutturdum. Ama bakalım inşallah daha kötü bir hal almaz. Anlamadığım nokta şu bu şekilde müdahale etmiyor servis madem bu haliyle geri kalan garanti süresinin artık bir anlamı var mı ki ?

SSD bugün servisten geldi ancak tamir etmemişler. Olduğu gibi geri göndermişler. İdarelik de olsa şimdilik yapıştırıcıyla falan kırılan parçayı tutturdum. Ama bakalım inşallah daha kötü bir hal almaz. Anlamadığım nokta şu bu şekilde müdahale etmiyor servis madem bu haliyle geri kalan garanti süresinin artık bir anlamı var mı ki ?
Müşteri Memnuniyetinin Adresi | Şikayetvar Bu bağlantıdan servise gittiğini ve aynı şekilde geri geldiğini yazın. Elinizde servis raporu var ise fotoğraf olarak ekleyin.

Son düzenleme:
Bir sonuç çıkar mı sizce ? Servis raporu da var elimde. Fotoğrafını çekip koydum. Buarada firma olarak Corsair mı yolsa Vatan bilgisayarı mı belirtmem gerek.
%50 ihtimal ile işe yarar. Ücretli olarak yada ücretsiz. Corsair yapın ses çıkmaz ise yeni den açar vatan yaparsınız.

Öncelikle kırılan kısım SATA bağlantısı değil SSD'nin güç girişi kırılan parçayı PSU'dan gelen SATA güç bağlantısının içine sokup deliklerede SSD'deki metal kısımları denk getirerek kullanabilirsin, benim harddisk'im şuan senin SSD'in ile aynı durumda ve 6 aydır bu şekilde kullanıyorum kasayı çok sarstığımda bazen çıkabiliyor kablo yerinden ama onun dışında bir problem yok

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı