SSD upgrade sonrası laptop açılmıyor

Burak Erdur

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar merhaba laptopuma M.2 SSD upgrade yaptım. Yapmadan önce laptopun batarya soket kablosunu çıkarttım SSD'yi taktıktan sonra on/off tusuna basmama rağmen şu anda laptopu açamıyorum sebebi ne olabilir?

image.jpg

Batarya olmadan da çalışması lazım. Bataryayı tekrar söküp çalıştırmayı dene. BIOS pilini sökebiliyorsan onuda söküp biraz bekle sonra takıp öyle açmayı dene.

Son düzenleme:
Batarya olmadan da çalışması lazım. Bataryayı tekrar söküp çalıştırmayı dene. BIOS pilini sökebiliyorsan onuda söküp biraz bekle sonra takıp öyle açmayı dene.
Laptoplarda batarya pili var mı ?

Dostum bataryayı ya da bios pilini sökmeye çalışma laptopu topla şarj kablosunu tak sonra açmayı dene, 2 gün önce ben de yeni ssd alıp montajını yaptım benim laptopumda açılmamıştı prize takınca çalıştı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı