Çözüldü SSD ve HDD olan PC'de SSD'ye format atma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Hüseyin1834

Hectopat
Daha fazla  
Windows 10 kullanıyorum ve bilgisayarımı formatlayacağım ama hangi Disk'in SSD ve HDD olduğunu bilmiyorum SSD'ye Windows'u kurmak istiyorum yardımcı olur musunuz?

Adsız.png

Yetkililer başlığı değiştirmişler yanlış anlaşılma olmasın ben direk 2 diskede format atmak istiyorum ancak Windows'u SSD'ye kurmak istiyorum sanırım şu anda Windows HDD'de.

Son düzenleme:
Çözüm
Tüm her şeyi silmek istiyorum mağzadan almış gibi sıfır yapmak istiyorumda, yani kurtarma diskleri gereklimi sizce yoksa HDD alanına mı katsam alanı? Biraz fazla soru soruyorum kusuruma bakmayın.
Hocam hepsini bicimlendirin ve silin zaten 2 tane diskin var her seyi silince o iki diske de gelip "Yeni" seçeneğine basip uygun olan diske kurulumu yapın. Önemli değil mesajlari begenseniz ve konu sonuca ulaşırsa "En iyi cevap olarak" seçersen mutlu olurum.
Eğer tüm diskerinizi bicimlendirecekseniz hepsini bicimlendirip silin. Ama tek diski bicimlendirecekseniz dediginizi yapın.

Tüm her şeyi silmek istiyorum mağzadan almış gibi sıfır yapmak istiyorumda, yani kurtarma diskleri gereklimi sizce yoksa HDD alanına mı katsam alanı? Biraz fazla soru soruyorum kusuruma bakmayın.

Hocam hepsini bicimlendirin ve silin zaten 2 tane diskin var her seyi silince o iki diske de gelip "Yeni" seçeneğine basip uygun olan diske kurulumu yapın. Önemli değil mesajlari begenseniz ve konu sonuca ulaşırsa "En iyi cevap olarak" seçersen mutlu olurum.

Çözüm
Bir de format sonrası şu anda bulunan Windosd'un ürün kimliği geçerli olur mu? Yani lisansımı tekrar geri alabilir miyim?

Şu anki kimliği bir yere not almam gerekir mi?

Geri
Yukarı