SSD vs monitör

Monitör daha mantıklı o zaman. Ama bence bi HDD sağlığına bakın yedeklenmesi gereken verileriniz varsa yedekleyin. 14 yıl HDD ler için uzun bir süre aniden verileriniz yok olmasın.
Aynen öyle bende şaşırdım zaten kaliteli bir marka olduğu için herhalde çünkü 2009 da aldık HDD yi bir sürü format attık oyun yükledik dosya attık hala banamısın demiyor şuan hala aktif çalışıyor yeni nesil SSD almam için anakart işlemci değiştirmem gerekiyor oyuna bir etkisi var mıdır acaba HDD eskiya yeni sata SSD almamı mı öneriyorsun?

Aynen öyle bende şaşırdım zaten kaliteli bir marka olduğu için herhalde çünkü 2009 da aldık HDD yi bir sürü format attık oyun yükledik dosya attık hala banamısın demiyor şuan hala aktif çalışıyor yeni nesil SSD almam için anakart işlemci değiştirmem gerekiyor oyuna bir etkisi var mıdır acaba HDD eskiya yeni sata SSD almamı mı öneriyorsun?
Gerçek ihtiyacınız nedir bilemiyorum. Ama HDD ye sağlık testi yaptirsanız iyi olur hatta yapmaya bile gerek önemli verilerinizi bir an önce yedekleyin drive, onedrive hesaplarına. Sata SSD takabilirsiniz 2 port varsa anakartta HDD yi sokmenize gerek kalmaz 2 diski birden kullanırsınız. Monitör daha önemli derseniz monitör alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı