SSD yamuk mu duruyor?

Slasher4458

Hectopat
Daha fazla  
Ekran kartının arkasında zaten çok az görünüyor. Bir tarafı aşağıda gibi görünüyor. Bana mı öyle geliyor yoksa normalimi böyle bilgilendirirseniz sevinirim. Fotoğrafını da çekmeye çalıştım ama umarım anlaşılır.

ssd.jpg

Dosya Ekleri

• ssd2.jpg
    ssd2.jpg
    217 KB · Görüntüleme: 1.107
  • ssd3.jpg
    ssd3.jpg
    265,3 KB · Görüntüleme: 1.107
Son düzenleyen: Moderatör:
Bastırma üstüne, altı boşta oluyor kırıverirsin. Tamamen sökülüyorsa sök iki ucuna macun sür geri koy üstüne, tutarsa tutar yoksa yapacak bir şey yok.

Bazılarında hiç olmuyor o parça, çok da lazım değil.

Bastırma üstüne, altı boşta oluyor kırıverirsin. Tamamen sökülüyorsa sök iki ucuna macun sür geri koy üstüne, tutarsa tutar yoksa yapacak bir şey yok.

Bazılarında hiç olmuyor o parça, çok da lazım değil.
Yok fazla bastırmadım zaten sadece tutması için, tekrar bi yapıştı ama bakacağım tekrar kalkarsa denerim. Macun derken. ne macunu
Bide ssd nin üzerinde yapışkan mı var?

Yok fazla bastırmadım zaten sadece tutması için, tekrar bir yapıştı ama bakacağım tekrar kalkarsa denerim. Macun derken. Ne macunu
Bir de SSD'nin üzerinde yapışkan mı var?

Termal macun diyorum ya, o metal zaten ısıyı dağıtsın diye var, macun tutar onu.

Üzerinde normalde çift taraflı bant veya termal ped olması mümkün. Montaj esnasında sökmüşler herhalde.

SSD'nin soğutma bloğu çıkmış

Mavi soğutucu alominyum plaka ,Sıcaktan kendini salmış diski sök. Dikiş ipiyle gergin şekilde 5-6 tur at düğümle. Alüminyum plaka yi bantlama hava da alması lazım

Geri
Yukarı