SSD yanına HDD RAID kurmak

Atilla HIZAL

Decapat
Ben SSD'min yanina HDD raid yapmak istiyorum 2x1 TB. Bununla alakalı görüsleriniz nedir acaba? Sistem ve sık kullanilan programlar SSD'de oyum-film-resim ve indirmeler HDD RAID'de olsa olur mu sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben SSD'min yanina HDD raid yapmak istiyorum 2x1 TB. Bununla alakalı görüsleriniz nedir acaba? Sistem ve sık kullanilan programlar SSD'de oyum-film-resim ve indirmeler HDD RAID'de olsa olur mu sizce?
Bir sakınca yok, güvenlik açısından Raid 1 de kullanabilirsin alan için ve performanslı olsun diye Raid 0 da. Çok eski bir anakartın yoksa zaten hepsi destekler Raid'i.

@MF @My0neSS teşekkür ederim.. Forumda yeni olduğum için yazımdan kaynaklı mesaj yazamama kısıtlaması aldigim için anca cevap yazabildim.
Alışırsın zamanla. ("i" yerine "ı" kullanırsan ve "g" yerine "ğ" kullanırsan gerektiği yerler de biraz daha az ceza yersin.)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı