SSD'de 23 GB alan kalması sorun olur mu?

Benim 500 GB'lık SSD'im var ve 80 GB'ın altında yer kalınca droplar girmeye başlıyor 25 30 GB ı düşünemiyorum.
Genelleme yapmayın. Her SSD aynı değildir. Ben de aylardır 15-20 GB boş alan ile kullanıyorum, okuma yazma hızları da dahil hiçbir düşüş yok. Ama 15-20 GB'ye kadar sorun olmaz demiyorum, dememeliyim. Özetle bur miktar alan boş olduğu sürece geçici olarak doldurabilirsiniz. Sonra silecekmişsiniz zaten.

Hocam 250 GB SSD var 30 GB alan kaldı hiçbir sıkıntı yok.

Hocam HDD'de varsa sorun olmaz ben tek SSD kullanıyorum.
Genelleme yapmayın. Her SSD aynı değildir. Ben de aylardır 15-20 GB boş alan ile kullanıyorum, okuma yazma hızları da dahil hiçbir düşüş yok. Ama 15-20 GB'ye kadar sorun olmaz demiyorum, dememeliyim. Özetle bur miktar alan boş olduğu sürece geçici olarak doldurabilirsiniz. Sonra silecekmişsiniz zaten.

Haklısınız ben sadece kendi üstümden örnek vermek istedim.

Şu an 127 GB alan var. Yükleyince 30 gb boş alan kalacak. Oyunu hikayesini oynamak için satın aldım. Bitirince sileceğim ama ne zaman bitiririm bilmiyorum. Tek bir tane oyun yüklü o da FIFA 21 ama onu da silmek istemiyorum. Buradaki arkadaşların söylediğinden yola çıkarak sanırım onu da silmek zorunda kalacağım.

Şu an 127 GB alan var. Yükleyince 30 gb boş alan kalacak. Oyunu hikayesini oynamak için satın aldım. Bitirince sileceğim ama ne zaman bitiririm bilmiyorum. Tek bir tane oyun yüklü o da FIFA 21 ama onu da silmek istiyorum. Buradaki arkadaşların söylediğinden yola çıkarak sanırım onu da silmek zorunda kalacağım.
Silmeyin. Oyun indikten sonra kontrol edin. Hem oyunda hem de masaüstünde anormallikler yoksa böyle kalsın.

Geri
Yukarı