SSD'de ne kadar alan bırakılmalı?

Blonducey

Hectopat
Selam arkadaşlar. GTA 5'i Epic Games üzerinden yüklemeye karar verdim ve oyunu SSD diskine kurmamın daha iyi olacağını söyledikleri için SSD'de yer açtım. 174 GB boş alanım var ve GTA 5 104 GB. Yaklaşık 70 küsur GB yer kalacak. SSD'nin verimli kullanabilinmesi için 70 GB yeterli bir boş alan mıdır acaba?
PC işlerinden çok anlamam yanlış ya da saçma bir soruysa affınıza sığınıyorum.

Dosya Ekleri

• 12.png
    12.png
    15,8 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar. GTA 5'i Epic Games üzerinden yüklemeye karar verdim ve oyunu SSD diskine kurmamın daha iyi olacağını söyledikleri için SSD'de yer açtım. 174 GB boş alanım var ve GTA 5 104 GB. Yaklaşık 70 küsur GB yer kalacak. SSD'nin verimli kullanabilinmesi için 70 GB yeterli bir boş alan mıdır acaba?
%20

Saçma bir soru değil, 30GB stabil alan bıraksanız yeterlidir biraz daha az da olabilir, CO-OP hikayeli oyunları online olmayan oyunları HDD'e kurun çünkü bir sıkıntı yaratmaz (COD - BF gibi offline oyunda bekleme süresi az olan oyun tarzlarından bahsediyorum) ama AAA kalite oyunları SSD'e kurmanızı öneririm aksi takdirde HDD'e yüklerseniz beklemek tam bir eziyet olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı