SSD'ler indirime girer mi?

AllyFeedon

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
4
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 3 3100
GIGABYTE A320M S2H
XPG Gammix D30 (2x8 16GB)
Sapphire Rx 470 Nitro O.C
Zalman ZM500-LXII
Arkadaşlar, A2000 500GB düşünüyordum şansıma dolar 12 TL oldu fiyatı uçtu gitti. Sizce indirime girer mi SSD'ler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, A2000 500GB düşünüyordum şansıma dolar 12 TL oldu fiyatı uçtu gitti. Sizce indirime girer mi SSD'ler?
Abdullah Hacıgül (Nam-ı diğer Donanım Arşivi) devamlı olarak instagram hikayelerinde indirip paylaşıyor. Genelde gece saatlerine denk geliyor fakat son 2-3 gündür çok fazla SSD indirimi paylaştı. Biraz takip edebilirsin istersen, belki işine yaracak, sevdiğin bir model denk gelir. Hepsiburada mobil uygulamasını önceden yükle ama anladığım kadarıyla mobil uygulamaya özel işbirliği indirimleri oluyor.

Ya ben bütçemi 440TL civarında ayarladım 1 ay önce öyleydi çünkü.
Amazon'da 508TL hocam. SSD'lerin indirime gireceğini sanmam.
430TL idi :(.
Sistemlerden yükseltme amacı ile çıkan SSDler var Uygun oluyor. Max 20 30 GB yazılmış. Yazın 275 e almıştım 256 GB WD M2 SSD.
O nasıl oluyor?

Şu an itopya'nın indirimlerinde 1 TB Corsair SSD'nin fiyatı 1.099₺ olmuş.
CORSAIR 1TB Force MP400 NVMe M.2 2280 SSD
Benim o kadar bütçem yok maalesef. Olsa bile almam çünkü kulaklık falanda almam lazım. Şuan 500GB 400-470TL civarında M2 SSD araştırıyorum.
Abdullah Hacıgül (Nam-ı diğer Donanım Arşivi) devamlı olarak instagram hikayelerinde indirip paylaşıyor. Genelde gece saatlerine denk geliyor fakat son 2-3 gündür çok fazla SSD indirimi paylaştı. Biraz takip edebilirsin istersen, belki işine yaracak, sevdiğin bir model denk gelir. Hepsiburada mobil uygulamasını önceden yükle ama anladığım kadarıyla mobil uygulamaya özel işbirliği indirimleri oluyor.
Evet denk geliyorum ona, sürekli alamazsam ulaşmaya çalışırım ona. Bu arada bu zamana kadar 9 tane SSD önermişse 5-6 tanesi falan kronik sorunluydu hatırladığım kadarı ile. 🤔

Geri
Yukarı