SSD'li PC kaç saniyede açılır?

Normalde 1 dakikada açılıyor bir de 1 2 dakikadada kendine geliyor.
Normalden çok daha uzun bir süre. Bende normal SSD ve UEFİ windows var maksimum 10 saniyede ekran geliyor. Sistemin ne acaba merak ettim.

Normalde 1 dakikada açılıyor bir de 1 2 dakikadada kendine geliyor.

Laptop kullanıyorum hocam ekranın gelme süresi olarak mı söylüyorsunuz yoksa masaüstüne gelme süresi olarak mı söylüyorsunuz.

Masaüstü.

Normalden çok daha uzun bir süre. Bende normal SSD ve UEFI Windows var maksimum 10 saniyede ekran geliyor. Sistemin ne acaba merak ettim.

Ama HDD var hocam normal değil mi?

Normalden çok daha uzun bir süre. Bende normal SSD ve UEFI Windows var maksimum 10 saniyede ekran geliyor. Sistemin ne acaba merak ettim.

Masaüstü.

1 dakikada ekran masaüstüne geliyor bir de kendine gelmeside biraz sürüyor.

Masaüstü.

Windows 11 kullanıyorum hocam.

Windows'un HDD'ye kurulu ise normal olabilir şimdi HDD markasını falan da bilmiyorum ama M.2 değil normal bir SSD'ye geçsen bile inanılmaz fark eder öyle söyleyeyim.
Anladım hocam

Windows'un HDD'ye kurulu ise normal olabilir şimdi HDD markasını falan da bilmiyorum ama M.2 değil normal bir SSD'ye geçsen bile inanılmaz fark eder öyle söyleyeyim.

Hard disk WD blue. Tam modelini isterseniz atabilirim.

Hocam HDD yine kullanmak istiyorum aslında o yüzden M.2 SSD alacağım.

Keşke baştan SSD'li bir laptop alsaydın şimdi uğraşmazdın sağlık olsun umarım işine yarar alacağın parça.

Hocam PC performansı bana göre fena değil ama açılış hızı olsun programlar olsun açılış hızı önemli(benim için)

Hocam HDD yine kullanmak istiyorum aslında o yüzden M.2 SSD alacağım.

Hocam PC performansı bana göre fena değil ama açılış hızı olsun programlar olsun açılış hızı önemli(benim için)
Temiz bir kurulumla Windows'u M2'ye kurarsın HDD'yi kullanırsın zaten sorun olmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı