Çözüldü SSD'nin bu okuma ve yazma hızı nasıl?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Saltopat

Decapat
Makaleler
10
Ben pek anlamıyorum, bugün ölçeyim dedim ve programı kurdum, iyi mi kötü mü bilmiyorum, size sorayım dedim.

IMG_20200927_151312.jpg

İçerisinde kuvvetle muhtemel Reail olarak satılan bir SSD yoktur. SK Hynix, Kinston, Samsung vs. gibi markaların bilgisayar üreticileri için ürettiği SSD'lerden vardır.

MSI kendi sitesinden edindiğim bilgi;

Eki Görüntüle 683003

PCIe x3 denilmiş.
O Gen 3. Yani jenerasyon. Yeni nesil SSD'ler hariç neredeyse tüm SSD'ler PCI-e 3.0 olarak çıkıyor. Benim bahsettiğim bant genişliği. x1, x2, x4, x8 ve x16 olarak gidiyor. PCI-e SSD'ler x2 veya x4 olur. 2500-3000 küsür okuyan SSD'ler x4'tür.

Ekran görüntüsü almak yerine telefonla fotoğraf çeken adama model soruyorsunuz siz de yani.

Foruma telefondan giriyorum çünkü şifremi bilmiyorum ayrıca ekran görüntüsü nasıl alınır onu da bilmiyorum.
O Gen 3. Yani jenerasyon. Yeni nesil SSD'ler hariç neredeyse tüm SSD'ler PCI-e 3.0 olarak çıkıyor. Benim bahsettiğim bant genişliği. x1, x2, x4, x8 ve x16 olarak gidiyor. PCI-e SSD'ler x2 veya x4 olur. 2500-3000 küsür okuyan SSD'ler x4'tür.

Benim kafam çok karıştı hocam yani şimdi bu SSD iyi değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı