SSD'nin farkı nedir?

SSD bilgisayarı açıp kapatma oyuna girip çıkma oyundaki ara sahneleri geçmek için hız açısından sabit disk e göre çok hızlı en azından bi 120 gb ssd almanı tavsiye ederim dostum
VATAN COMPUTER - KINGSTON - 120GB HyperX 3K Serisi Sata 3.0 Cache SSD (Okuma 555MB / Yazma 510MB) - Solid State Disk

- - - Güncellendi - - -

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir nevi Sabitdiskin gelişmişi diyebilir miyiz o zaman? :) 120lik alsam, sadece Yereldisk(C) ona kurarım o zaman 500lük sabitdisk de Yerekdisk(D) bilgisayarda performans artışı olur herhalde değil mi? Windows Cde olacak zaten böyle bir şey yapsam olur mu?

SSD üstüne windows kurarsın oyun falan kurarsın sabit diskide yerel disk(d) için kullanırsın performans artısı kesinlikle olur:) Ben kullanmıyorum yeni sistem alacam ama kulllanan arkadaşlarımda gördüm sabit disk SSD yanında çok sönük performans açısından.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı