SSD'ye Format Atılmıyor

Dogukan36

Hectopat
Daha fazla  
Lenovo y570 laptop kullanıyorum. 1 hafta önce format atacaktım fakat hata verdi. Bende SSD'yi çıkarıp tekrar takmaya karar verdim, çıkardım takınca bir daha açılmadı PC. Çıkarınca tekrar açıldı windows 7 cd'si takıp HDD ye format attım şu an SSD'yi nem almayacak şekilde çıkardım şuan bile takınca pc açılmıyor.Ne denediysem düzelmedi acil yardım lütfen biostan AHCİ ye alıp format attım düzelme olmadı biosu güncelleyecektim cesaret edemedim. Kısaca SSD takınca pc açılmıyor yardım lütfen .

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapmadan da düzelir ama sorunu tam anlatamadınız. 2 Windows'ta açılmıyorsa bir sorun var işte. Önce ilk başta Windows'u boot ederek kurduğunuz gibi tekrar kurun. Diğer Windows'ları kaldırın. Sonra BIOS güncelleyin.

Arkadaşlar SSD'yi takınca pc hiç açılmıyor anca çıkarınca açılıyor, Windows'u sildim baştan kurdum. Tamamen silince taktım yine aynı sorun devam etti. Çözüm bulamadım bir türlü.

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD'ye kurduğunuz Windows üzerinden BIOS güncellemesini yapın. Daha sonra yapabilirseniz SSD'yi başka bilgisayara takın. O bilgisayarda da çalışmıyorsa SSD'yi değiştirin.

Bios nasıl güncelleniyor peki onu bilen var mı :D lenovo y570 driverlardan indirdim fakat hata verdi şu an sürüm v2.09

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı