SSD'ye geçtikten sonra oyunlarda ani FPS düşüşü

dragunov

Decapat
HDD'den SSD'ye geçiş yaptım bütün bir şekilde ancak oyunlarda HDD'de iken olmayan şeyler SSD'de olmaya başladı. Saliselik donma, FPS drop gibi. Sorun tam olarak ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
HDD'den SSD'ye geçiş yaptım bütün bir şekilde ancak oyunlarda HDD'de iken olmayan şeyler SSD'de olmaya başladı. Saliselik donma, FPS drop gibi. Sorun tam olarak ne olabilir?
SSD ve HDD modeliniz nedir? HD Tune ile error scan ve benchmark değerlerini paylaşın.

Samsung 870 EVO 1TB her şey SSD'ye kurulu düşük bir ihtimal olsa da anakart üzerinde hdd daha öncelikli bir porta takılı acaba ondan olabilir mi?

Aynı şey benimde başıma geldi sanırım ısınmadan kaynaklı.Normalde ets 2 oynabilirken şimdi 15 fpslerde 103 derece oluyor.Bu sıcaklık 30 fps filan kısar mı normale göre?

HD Tune ile test yapıp benchmark, health. Error scan kısmını atar mısınız?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…