SSD'ye indirilmiş oyun HDD'ye aktarılır mı?

Vulture

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. 3 sorum var.

1. Soru: SSD'ye indirilmiş oyun HDD'ye aktarılır mı? 250 GB'lik SSD'de 75 GB boşluk bıraktım. İleri de HDD eklemesi yapacağım. Sizce bu 75 GB SSD boş bırakılmalı mı, yeterli olur mu?

2. Soru: Sizce 2 TB HDD eklemesi yapmak mı daha mantıklı olur 1 TB HDD eklemesi yapmak mı? Mühendislik programları kullanacağım. CoD Warzone, GTA V, PUBG, Witcher 3, RDR 2 gibi oyunlar oynayacağım. Buna göre cevaplarsanız sevinirim.

3. Soru: 2.soruya bağlı olarak 2 TB veya 1 TB HDD önerisinde bulunabilir misiniz? Ürün linki atabilirseniz eğer çok sevinirim.

Merhaba arkadaşlar. 3 sorum var.

1. Soru: SSD'ye indirilmiş oyun HDD'ye aktarılır mı? 250 GB'lik SSD'de 75 GB boşluk bıraktım. İleri de HDD eklemesi yapacağım. Sizce bu 75 GB SSD boş bırakılmalı mı, yeterli olur mu?

2. Soru: Sizce 2 TB HDD eklemesi yapmak mı daha mantıklı olur 1 TB HDD eklemesi yapmak mı? Mühendislik programları kullanacağım. CoD Warzone, GTA V, PUBG, Witcher 3, RDR 2 gibi oyunlar oynayacağım. Buna göre cevaplarsanız sevinirim.

3. Soru: 2.soruya bağlı olarak 2 TB veya 1 TB HDD önerisinde bulunabilir misiniz? Ürün linki atabilirseniz eğer çok sevinirim.

Eğer Steam'den indiriyorsanız SSD'den HDD'ye taşıyabilirsiniz

1. soru: Aktarılmaz diye biliyorum. SSD'ye sürekli oynayacağınız oyunları indirin fazla taşırmayın SSD'yi 75GB yeterli.

2. soru: Mühendislik ve oyun içinse 2 yapmanızı öneririm.

3. soru: https://www.hepsiburada.com/seagate...-256mb-sabit-disk-st2000dm008-pm-HB00000HCCYR.
Kusura bakmayın, belirtmeyi unutmuşum. 2.5" olmalı HDD.
Eğer Steam'den indiriyorsanız SSD'den HDD'ye taşıyabilirsiniz
Epicgamesten gta 5 indirdim henüz. Solidworks ve Matlab gibi uygulamarı da kurdum. Bu 3'ünü taşımak istiyorum. Mümkün müdür?

Geri
Yukarı