SSD'ye sadece Windows kurulur mu?

lipente

Decapat
Arkadaşlar ben ADATA'nın 120 GB SSD modelini alacağım. Sadece Windows'u kurmak için oyunları HDD'ye kurmayı planlıyorum bir sorun teşkil eder mi? SSD'yi sadece bunun için almam bir hata mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Herhangi bir sorun olmaz.
Ben de aynı şekilde 120 GB SSD + 1 TB HDD kullanıyorum. Windows ve programlarım SSD’de, oyunlarım ve diğer büyük boyutlu dosyalarım (filmler gibi) HDD’de.

Arkadaşlar ben ADATA'nın 120 GB SSD modelini alacağım. Sadece Windows'u kurmak için oyunları HDD'ye kurmayı planlıyorum bir sorun teşkil eder mi? SSD'yi sadece bunun için almam bir hata mı?
Windows'u SSD'ye kurabilirsin ama SSD'de alan varsa oyunda kurabilirsin. SSD alacaksan kesinlikle almanı tavsiye ederim.

Geçtiğimiz Kasım ayında 240 GB'lık SSD edindim. Defalarca sosyalde konu açmama sebep olan "hantallık" sorunu tamamiyle çözüldü. Sata kablosu olmadığı için HDD'yi bağlayamadım, CS:GO haricinde o an hangi oyunu oynuyorsam bitirip siliyorum bu şekilde kullanıyorum. Siz de böyle yapabilir yahut HDD'yi kullanabilirsiniz tabii.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı