SSD'ye Windows kurma

Chaky

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Yazılım
Ben bı tane SSD alacağım ya Kingston marka ya da Corsair marka bı SSD 120GB.
Tek merak ettiğim şey alınca Windows'u ona kurmak istiyorum ve nasıl yapacağım.
1 TB HDD var onda da Windows var oyunlar var. SSD'ye sadece Windows ve önemli fotoğraflari koyacağım, nasıl ayarlayabilirim? Oyunlar HDD'de, tek yapacağım şey SSD'ye Windows kurup HDD depo olarak kullanmak.

Arkadaşlar birde benim kasada SSD takma yeri yok nasıl ayarlıyacağım HDD yerine taksam olurmu sadece bı tarafı vidalasam

Arkadaşlar birde benim kasada SSD takma yeri yok nasıl ayarlıyacağım HDD yerine taksam olurmu sadece bı tarafı vidalasam
Zaten SSDlerin titreşim gibi bir sorunu olmadığından tek tarafı vidalaman yeterlidir. Ha eğer biraz pinpirikliysen adaptörler var 3.5den 2.5e çeviren onlardan alabilirsin.

Kurulumda SSD'yi seçerek kurulumu gerçekleştirin.
Hocam sizin dediğiniz yerden indirdim Recep Baltaşin yaptığının aynısını yaptım ama ISO olarak inmedi
support
sources
efi
boot
setup.exe
bootmgr.efi
bootmgr
autorun.inf
Dosya yi rar olarak açtım USB belleğe de böyle indi Anakartim Gigabyte GA-N650SLI-DS4L Boot menüsünde USB VAR AMA UEFİ yok
BOOT Menüsünde
USB-FDD
USB-ZIP
USB-CDROM
USB-HDD Olarak var

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı