Çözüldü SSD'yi başka bir SSD'ye klonlamak

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

deMarc

Kilopat
Windows'u HDD'de olanların SSD'ye geçişte formatla şununla bununla uğraşmadan klonlama yazılımları kullanabildiğini görmüştüm. Acaba içinde sistem olmayan sadece oyun ve programların olduğu D: diskini (SSD), yeni alacağım daha yüksek kapasiteli bir SSD'ye klonlamak mümkün mü? Kopyala yapıştır yaparsam sıkıntı olabileceğini düşündüm.

Aradığım cevabı buldum teşekkürler. Peki klonlamadan sonra Steam'i açtığımda Steam oyunların dosya yolunu sıkıntısız bulabilecek mi sizce? Steam'i de oyunları da D'ye kurmuştum hep.

Aradığım cevabı buldum teşekkürler. Peki klonlamadan sonra Steam'i açtığımda Steam oyunların dosya yolunu sıkıntısız bulabilecek mi sizce? Steam'i de oyunları da D'ye kurmuştum hep.
Klonlamayı XPE bir sistemde yaparsanız bu yüzden daha sağlıklı olur. Harddiski çıkarttıktan sonra SSD'yi direkt olarak onun yerine tanıyacaktır asıl sisteminiz açıldığında. Olmazsa da sürücü harfini değiştirirsiniz.

Ben de rehberlerdiki programlar ile klonlama denedim ama ''An error occurred while writing the MBR and partition information.'' hatası alıyorum 3 farklı programla denedim. Sorun ne olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı