Çözüldü SSD'yi test ederken 1 günde 1 TB'dan fazla veri yazmak zarar vermiş midir?

• Konuyu başlatan QnzL
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 686
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

QnzL

Decapat
Daha fazla  
Bugün yeni bir M.2 SSD aldım Kioxia Exceria G2 tüm testleri başarıyla geçti ama günün sonunda 1TB okuyup 1TB yazdığımı fark ettim hatta bunlar birkaç saatte oldu acaba bir zararı dokunur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bugün yeni bir M.2 SSD aldım Kioxia Exceria G2 tüm testleri başarıyla geçti ama günün sonunda 1TB okuyup 1TB yazdığımı fark ettim hatta bunlar birkaç saatte oldu acaba bir zararı dokunur mu?

Okuma yazma ömründen yemiştir ama korkmayın o yazan degerlerin hem ustune cikar hemde gunluk kullanim ile biraz zor bitirirsiniz ömrünü.

Okuma yazma ömründen yemiştir ama korkmayın o yazan degerlerin hem ustune cikar hemde gunluk kullanim ile biraz zor bitirirsiniz ömrünü.

Çözüm

Geri
Yukarı