SSHD arızalı mı?

Evet tespit eder. HDD'nin içinde sectörler vardır veriler buraya yazılır bad sectör dediğimiz de bu kısımlardan bazılarının bozulmasıdır.
Takan bilgisayarcıya götür durumu göster ekstra para isterse tüketici hakem heyetine gidiyorum o zaman hakkımı yasal olarak arıyacağım de ilgilenmezse gerçekten git. Yaptığı işin arkasında durmak zorunda yok öyle bir daha para ver filan.
Bir bakmanız mümkün mü? Sorun yok gibi görünüyor. Bu durumda kızakta veya bağlantıda bir sorun var diyebilir miyiz? Kızağım kaliteli görünüyordu. Bilgisayarcı sağlam takamamış olabilir mi?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-09-05 181817.png
    Ekran görüntüsü 2021-09-05 181817.png
    156,3 KB · Görüntüleme: 14
Bir bakmanız mümkün mü? Sorun yok gibi görünüyor. Bu durumda kızakta veya bağlantıda bir sorun var diyebilir miyiz? Kızağım kaliteli görünüyordu. Bilgisayarcı sağlam takamamış olabilir mi?
Evet bir sorun yok gibi muhtemelen bağlantı problemli vidaları tam sikmamis veya yuvaya tam oturmamış olabilir. :)

25 liralık bir Concord model kızak almıştım. Bu marka veya bu fiyat bandındaki ürünlerde sorun oluyor mu?
Kronik sorunlu olmasa bile arızalı olabilir. Benim de aldığım bir kızak bozuk çıktı, değiştirmek zorunda kaldım. Bence büyük ihtimal kızak arızası. Ben bu firmanın kızaklarını kullanıyorum uzun yıllardır, bir sorunla karşılaşmadım. Kendi üretimleri olduğundan hassas yaklaşıyorlar konuya, kızak almak isterseniz düşünebilirsiniz..

Geri
Yukarı