SSN creatine monohydrate vs proteinocn creatine Creapure

Hysela

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, internette dönen birçok şey yüzünden aklım karıştı. Bazıları creatine Creapure değilse alma diyor, bazıları da creatine creatinedir al gitsin diyor. Sizce hangisi alınmalı? Bir de, F/P olarak bakarsak, SSN'de satılan creatine monohydrate 350 gr (5 gramlık servisler ile 70 servis) 404 TL. Proteinocean'da satılan creatine creapute ise 250 gr (3 gramlık servisler ile 83, 5 gramlık servisler ile 50 servis) 450 TL.

Niye illa Creapure olması gerekiyor? Kreatinin monohidrat formunda olması yeterli. Onun dışında ben SSN tercih etmezdim. Önceden sanırım gıdadedektifi bu markayı da ifşalamıştı. İkisinden birini tercih etmem gerekiyorsa kesinlikle Proteinocean'ın kreatin monohidratını tercih ederdim.

Niye illa Creapure olması gerekiyor? Kreatinin monohidrat formunda olması yeterli. Onun dışında ben SSN tercih etmezdim. Önceden sanırım gıdadedektifi bu markayı da ifşalamıştı. İkisinden birini tercih etmem gerekiyorsa kesinlikle Proteinocean'ın kreatin monohidratını tercih ederdim.
Neden illaha Creapure olması gerektiğini ben de bilmiyorum, dediklerine göre daha çok yoğunlaştırılmış oluyomuş. Bir de, SSN'in ifşalanmasından kasıtınız nedir acaba?

Neden illaki Creapure olması gerektiğini ben de bilmiyorum, dediklerine göre daha çok yoğunlaştırılmış oluyormuş. Bir de, SSN'in ifşalanmasından kasıtınız nedir acaba?

Hiç gerek yok. Monohidrat formunda olmasına dikkat edin yeterli. SSN'in ifşalanması, protein tozunda protein oranını düşük tutup yüksek proteinli demeleri ve protein tozlarında sanırım farklı bir içeriğin söylendiğinden fazla koyulması gibi bir şeydi.

Hiç gerek yok. Monohidrat formunda olmasına dikkat edin yeterli. SSN'in ifşalanması, protein tozunda protein oranını düşük tutup yüksek proteinli demeleri ve protein tozlarında sanırım farklı bir içeriğin söylendiğinden fazla koyulması gibi bir şeydi.
SSN'de o olayı diyorsanız, sanırsam o protein tozları 2 yıllıkmış. Tam emin değilim. Fakat protein tozu ile creatine'in farklı olduğunu düşünüyorum. Protein tozunda ham madde önemliyken creatine'de ham madde o kadar da önemli değilmiş. Yardımın için teşekkür ederim.

Kreatinde merdiven altı üretim olmadığı sürece marka fark etmez, SSN'de alabilir oceanda alabilir. Creapure ve monohydrate arasındaki fark gelişimine fazla etki etmeyecektir etkisi yine aynı olacaktır kreatinin.

Yeni konular

Geri
Yukarı