#StabilTechnopat!

Sizce Technopat Sosyal'de donmalar yaşanıyor mu?

• Evet

Oy: 30 37,0%
  • Hayır

Oy: 48 59,3%
  • Sosyale giremiyorum (!)

Oy: 3 3,7%

• Oy verenlerin toplamı
    81
Recep Baltaş: Tm.

Bu arada sitede lag yok. Sorun senin tarayıcın ya da ISS kaynaklı.

Pp'de Nastya'yı görünce oluşan ciddi kalp atışlarım.😍

Yönetime sesimizi duyurmak -her ne kadar duysalarda uzun zamandır sorun devam ediyor- için bir "tag" başlatıyorum.
#stabiltechnopat!

Technopat Sosyal'de yaşanan donmalar son zamanlarda artmaya başladı. Değerli @Moderasyon Ekibi @Recep Baltaş @Ali Güngör!
Bu lagdan artık sıkıldık. Diğer forumlar gibi gecikmesiz "donmasız" bir sosyal deneyimi istiyoruz.

Şu ana kadar hiç yaşamamam şans eseri olamaz.

Pandemi sürecinden önce çok daha stabil bir platformdu, buna katılıyorum. Pandemi sonrasında bu tarz problemlerin yaşanması gayet normal, aşırı yüklenmeden dolayı bazen sinir bozucu gecikmeler yaşanabiliyor. Örnek vermek gerekirse, günlük 10.000 kişinin ulaşmaya çalıştığı bir sunucuya, 50.000 kişi ulaşmaya çalışırsa sonucu bu olur. Hatırladığım kadarıyla bir iki ay öncesinde çalışmalar yapmışlardı. %90 stabilitesini koruyor, %10 kısmına çok takılmamak gerekiyor bence.

Pandemi sürecinden önce çok daha stabil bir platformdu, buna katılıyorum. Pandemi sonrasında bu tarz problemlerin yaşanması gayet normal, aşırı yüklenmeden dolayı bazen sinir bozucu gecikmeler yaşanabiliyor. Örnek vermek gerekirse, günlük 10.000 kişinin ulaşmaya çalıştığı bir sunucuya, 50.000 kişi ulaşmaya çalışırsa sonucu bu olur. Hatırladığım kadarıyla bir iki ay öncesinde çalışmalar yapmışlardı. %90 stabilitesini koruyor, %10 kısmına çok takılmamak gerekiyor bence.
Şu an bu mesajı telefondan dışarda yazıyorum. 4,5G 5 diş. Burda bile sayfalar arası geçerken 5-10 saniye gecikme söz konusu.

Geri
Yukarı