Stadia'nın Tutmaması

om3rkaya10

Hectopat
Stadia oyun stüdyolarını kapıyormuş 150 kişi işsiz kalmış, bence bu da tutmadığına işaret eder. Sizce GeForce Now mı, yoksa Google Stadia mı?

Dünyanın interneti hala güçlü olmadığı için bu proje tutmadı.
Hocam şuan GeForce Now kullanıyorum 50 Mbps kablolu bağlantı ile 1080p60fps bir deneyim sunuyor size bence müthiş bir şey ama Stadia'nın izlediği Steam, Epic gibi platforma özel oyun satışı yapması. Onun yerine Steam veya Epic Games'teki oyunlarımızı oynayabilsek Stadia'da fena değil.

Stadia gerçekten tutmayacağı belli bir projeydi. Hem senden abonelik parası hem de her oyuna ayrı para istiyor. Bir de iyi bir internetim yoksa oynayamıyorum. Ve çok az ülkeye çıktı. Daha çok yayılabilseydi daha uzun süre tutunurdu.

Stadia gerçekten tutmayacağı belli bir projeydi. Hem senden abonelik parası hem de her oyuna ayrı para istiyor. Bir de iyi bir internetim yoksa oynayamıyorum. Ve çok az ülkeye çıktı. Daha çok yayılabilseydi daha uzun süre tutunurdu.
Tamamen katılıyorum, GeForce Now bu politikayla daha büyüdü Türkiye'ye sunucu açtılar çok az bir süre kaldı umarım Stadia piyasadan silinir ve AAA oyunlarda GeForce Now'a geri döner. Özellikle GTA5 ve RDR2.

Üzüldüm ne yapsalar ellerinde kalıyor geçmişte de çok güzel hizmetleri vardı yok olup gitti. 🙁

Yeni konular

Geri
Yukarı