Staj için belirtilen şubeden başka bir şubede hesap açılırsa bir şey olur mu?

Arda.66

Hectopat
Daha fazla  
Selam staja başlayacağım staja başlayacağım yer şubeyi bana uzak ve ailemle gidemeyeceğim bir yerde seçmiş. Ben de gidemedim ve aynı bankanın başka şubesinden açtım bir şey olur mu? Ya da telafisi var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam staja başlayacağım staja başlayacağım yer şubeyi bana uzak ve ailemle gidemeyeceğim bir yerde seçmiş. Ben de gidemedim ve aynı bankanın başka şubesinden açtım bir şey olur mu? Ya da telafisi var mı?

Hayır farklı bir yerde açmanız maaşın yatmayacağı anlamına gelmiyor.

@Arda.66 Gittiğiniz herhangi bir şubeden başka bir şube üzerine hesap açabilirsiniz. Size bundan bahsetmediler mi?

Örnek olarak uzaktan bir iş yaptığınızı varsayalım. Siz İzmir'de yaşıyorsunuz ama şirket İstanbul merkezli A ilçesinde olsun. İstanbul'un A ilçesindeki şubede hesabınız olacak şekilde İzmir şubesinden başvuru yapıp hesabınızı açabilirsiniz.

Aynı bankanın başka şubesinden açtıysan bir şey olacağını sanmam.

Aynı bankanın başka şubesinden açtıysan bir şey olacağını sanmam.

@Arda.66 gittiğiniz herhangi bir şubeden başka bir şube üzerine hesap açabilirsiniz. Size bundan bahsetmediler mi?

Örnek olarak uzaktan bir iş yaptığınızı varsayalım. Siz İzmir'de yaşıyorsunuz ama şirket İstanbul merkezli a ilçesinde olsun. İstanbul'un a ilçesindeki şubede hesabınız olacak şekilde İzmir şubesinden başvuru yapıp hesabınızı açabilirsiniz.

Hayır farklı bir yerde açmanız maaşın yatmayacağı anlamına gelmiyor.

Teşekkürler hocam istedikleri bankadan açtım yalnızca şube farklı. Sıkıntı olmaz umarım çok teşekkürler

Sorun olabilir ama mobil bankacılığa erişiminiz varsa yeni bir vadesiz hesap açın ve şubeyi size söylenen şubeyi seçin. Sonra yeni hesabınınızın IBAN'ını staj yerine verin.

Geri
Yukarı