Staj parası 19.600 TL yattı

Everythink

Hectopat
Kurumsal büyük bir yerde stajyer olarak çalışıyorum. Staj param tamı tamına 19.600TL yattı. Normal maaşım 3420TL. Herkes çalışan olduğu için kimseye de soramıyorum. Mudurlerde yok. Sizce fark edip benden isterler mi? Ben kendim mi belirtmeliyim böyle bir durumu?

Ses etme at cebine.

Aynı fikirdeyim lakin olumsuz sonuçlar doğurabileceği için muhasebe veya başka bir yetkili kişiye durumu ifade et sıkıntı çıkmasın dolandırıcılıkla falan itham edilirsin hiç uğraşma yani

@EnginWiekstrenk @TheworstD32132 büyük ihtimal zaten kendileri ister ama ben önceden söyleyeceğim Belediye de staj yapıyorum.
Kamu daha çok sıkıntı bir de erkenden söyle yetkili birisine durumu düzeltsinler

Kurumsal büyük bir yerde stajyer olarak çalışıyorum. Staj param tamı tamına 19.600TL yattı. Normal maaşım 3420TL. Herkes çalışan olduğu için kimseye de soramıyorum. Mudurlerde yok. Sizce fark edip benden isterler mi? Ben kendim mi belirtmeliyim böyle bir durumu?
Bu konuyu burada sormadan cevabını kendin vermen gerekiyordu.

@assein ben parayı cebime atayım mı demedim onların mi çağırıp belirtmesini bekleyeyim yoksa kendim mi söyleyeyim dedim kendim söylersem mudur olmadığı için 1 hafta beklemem lazım Ama onlar kendileri Fark ederse 1 günde de parayı benden alırlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı