Staj yeri değiştirmek hakkında kaygılıyım

Yakup Ünal

Hectopat
Merhaba bilindiği gibi 11 Eylül'de okullar açıldı benim de stajım başladı ve ben staj yerinde yoğun baskıya maruz kalıyordum ve hocamla konuştum bana yeni yer buldu. Bulduğu yerde ise yoğun çalışma yerine kargo takip etmece, ekran kartlarına FPS test filan yapılan bir yer ve ben orada tek stajyerim. Sizce eski iş yerimden devam etsem yoksa oraya mı geçsem?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bilindiği gibi 11 Eylül'de okullar açıldı benim de stajım başladı ve ben staj yerinde yoğun baskıya maruz kalıyordum ve hocamla konuştum bana yeni yer buldu. Bulduğu yerde ise yoğun çalışma yerine kargo takip etmece, ekran kartlarına FPS test filan yapılan bir yer ve ben orada tek stajyerim. Sizce eski iş yerimden devam etsem yoksa oraya mı geçsem?

Ne üzerine staj yapıyorsun bölümün ne ona göre düşünelim.

Ben de stajyerlik yaptım. Daha önce bir yerde çalıştın mı bilmiyorum fakat belki de girdiğin ilk iş yerinde böyle bir mobbingle karşılaşmak berbat bir durum. Bu adamlarla Haziran 2024 e kadar çalışmak istemiyorsan çık oradan. Ayrıca yeni yerin maaş veriyor mu ona dikkat et.

Baskı yapıyorlar dediğin şey ne? Dövüyorlar mı? Sövüyorlar mı? Sonuçta orası bir iş yeri ve işlerin yürümesi gerek. Stajyerde olsan işini doğru ve zamanında yapman gerek. Ayrıca usta-çırak ilişkisinde usta sert olacak ki çırak bir şeyler öğrensin.

Baskı yapıyorlar dediğin şey ne? Dövüyorlar mı? Sövüyorlar mı? Sonuçta orası bir iş yeri ve işlerin yürümesi gerek. Stajyerde olsan işini doğru ve zamanında yapman gerek. Ayrıca usta-çırak ilişkisinde usta sert olacak ki çırak bir şeyler öğrensin.

İşimi hep yaptım hiç kaytarmadım ana işi yapıyoryrum orada sorun yok ama bana çay yap diyor bende kötü yapınca olay oluyor yani.

Ben de stajyerlik yaptım. Daha önce bir yerde çalıştın mı bilmiyorum fakat belki de girdiğin ilk iş yerinde böyle bir mobbingle karşılaşmak berbat bir durum. Bu adamlarla haziran 2024'e kadar çalışmak istemiyorsan çık oradan. Ayrıca yeni yerin maaş veriyor mu ona dikkat et.

Maaş vermeme gibi bir durumda okul ile iş yeri arasında sorun çıkar.

Ne üzerine staj yapıyorsun bölümün ne ona göre düşünelim.

Yenilenebilir enerji aslında ama ben bilişimi daha çok seviyorum.

Dostum mobing dediğin bu mu, altı üstü takılıyorlardır sana.

Hiç öyle durmuyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı