Staja gitmemek

Shadownight

Femtopat
Merhaba öncelikle iyi sosyaller son sınıfım elektrik elektronik teknolojisi okuyan bir meslek öğrencisiyim ve staja giderken artık çok zorlanıyorum bildiğiniz ameleliğe gidiyorum yağ taşı indir kaldır elektriğe dair zaten gram bir şey öğrenmedim önümde YKS var bunun için varımı yoğumu gecemi gündüzümü ortaya koyuyorum ve sözelde ilk 50 bin hedefim var bugün aralıksız sanırım 7 saat çalışmışımdır hayallerim için dün ve bugün staja gitmedim yani 2 gün gitmedim ve yarında staja gitmemeyi düşünüyorum zaten meslek öğretmenleri kontrole falan gelmiyor ilk aylar zaten parmağım kırık diye 30 gün boyunca staja gitmemiştim ve ondan sonra da bayağı devamsızlığım oldu ilk dönemi bir şekilde staj defterimi kendim doldurup geçtim ilk staj notumda 92 idi ilk dönem ortalamamı 78 de kapattım stajda Total'de devamsızlığım en az 60 gündür çünkü neredeyse her ay devamsızlık mevcut 2 gün 3 gün yani sene başından beri gelmediler şimdi geleceklerine hiç inanmıyorum eğer gelirsede ne olursa olsun artık o kafadayım zaten özel bir meslek lisesinde okuyorum bir sorun olacağını zannetmiyorum umarım işletmeylede bir şekilde anlaşmayı planlıyorum gerekirse maaş almamayı düşünüyorum önümde 2 ay var ne önerirsiniz bu son kritik ayları naylon mu yapmalıyım önerilerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba öncelikle iyi sosyaller son sınıfım elektrik elektronik teknolojisi okuyan bir meslek öğrencisiyim ve staja giderken artık çok zorlanıyorum bildiğiniz ameleliğe gidiyorum yağ taşı indir kaldır elektriğe dair zaten gram bir şey öğrenmedim önümde YKS var bunun için varımı yoğumu gecemi gündüzümü ortaya koyuyorum ve sözelde ilk 50 bin hedefim var bugün aralıksız sanırım 7 saat çalışmışımdır hayallerim için dün ve bugün staja gitmedim yani 2 gün gitmedim ve yarında staja gitmemeyi düşünüyorum zaten meslek öğretmenleri kontrole falan gelmiyor ilk aylar zaten parmağım kırık diye 30 gün boyunca staja gitmemiştim ve ondan sonra da bayağı devamsızlığım oldu ilk dönemi bir şekilde staj defterimi kendim doldurup geçtim ilk staj notumda 92 idi ilk dönem ortalamamı 78 de kapattım stajda Total'de devamsızlığım en az 60 gündür çünkü neredeyse her ay devamsızlık mevcut 2 gün 3 gün yani sene başından beri gelmediler şimdi geleceklerine hiç inanmıyorum eğer gelirsede ne olursa olsun artık o kafadayım zaten özel bir meslek lisesinde okuyorum bir sorun olacağını zannetmiyorum umarım işletmeylede bir şekilde anlaşmayı planlıyorum gerekirse maaş almamayı düşünüyorum önümde 2 ay var ne önerirsiniz bu son kritik ayları naylon mu yapmalıyım önerilerinizi bekliyorum.

Arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba, keşke daha önceden burayı bırakıp başka bir yere başlasaydın. Her hafta hocaların devamlı denetlemeye geliyor mu? Gelmiyor ise staj yerinle görüşüp maaş almamak şartı ile gitmeyebilirsin. Kuzenim muhasebe stajyeri iken böyle bir çözüm bulmuştu. Bende meslek lisesi mezunuyum (bilişim bölümü) staj yerim güzeldi, iyi bir ortamı vardı devamlı gidiyordum. Yine de senin fikrin. Dilersen stajına son verip farklı bir firmada stajyerliğini yap veya maaş almadan gitme. Kendini boşa yorma.

Merhaba, keşke daha önceden burayı bırakıp başka bir yere başlasaydın. Her hafta hocaların devamlı denetlemeye geliyor mu? Gelmiyor ise staj yerinle görüşüp maaş almamak şartı ile gitmeyebilirsin. Kuzenim muhasebe stajyeri iken böyle bir çözüm bulmuştu. Bende meslek lisesi mezunuyum (bilişim bölümü) staj yerim güzeldi, iyi bir ortamı vardı devamlı gidiyordum. Yine de senin fikrin. Dilersen stajına son verip farklı bir firmada stajyerliğini yap veya maaş almadan gitme. Kendini boşa yorma.
Burayı daha önceden bırakmak çok istedim ailemle görüştüm 2 ay kaldı 3 ay kaldı az sabret rehber hocalarıma söyledim onlarda dinledi ama ayarlarız falan diyip kısacası ektiler beni dayanacak halim kalmadı inanır mısınız 2 metre yerden 35 kiloluk yağ indirtiyorlar bugünde gitmedim zaten 3 gün oldu gitmiyorum herhalde anlaşıp daha gitmem diye düşünüyorum önümde YKS gibi büyük bir sınav var hem tyt hemde ayt ye gireceğim sözelde 50 k gibi bir hedefim var olursa artık yaz tatilinde çalışıp asgari ücret alırım daha iyi burda inanın kimse çalışmak istemez ve çalışmazda psikoloji bozan bir yer sürekli mobbing uygulanıyor artık ve zaten elektiriğe dair gram bir şeyde öğretmediler sürekli aşağılama amelelik anlayacağınız ve bu meslekteyse devam etmeyi düşünmüyorum hedefim okul öncesi öğretmenliği.

Burayı daha önceden bırakmak çok istedim ailemle görüştüm 2 ay kaldı 3 ay kaldı az sabret rehber hocalarıma söyledim onlarda dinledi ama ayarlarız falan deyip kısacası ektiler beni dayanacak halim kalmadı inanır mısınız 2 metre yerden 35 kiloluk yağ indirtiyorlar bugünde gitmedim zaten 3 gün oldu gitmiyorum herhalde anlaşıp daha gitmem diye düşünüyorum önümde YKS gibi büyük bir sınav var hem TYT hem de AYT'ye gireceğim sözelde 50 k gibi bir hedefim var olursa artık yaz tatilinde çalışıp asgari ücret alırım daha iyi burada inanın kimse çalışmak istemez ve çalışmazda psikoloji bozan bir yer sürekli mobbing uygulanıyor artık ve zaten elektriğe dair gram bir şeyde öğretmediler sürekli aşağılama amelelik anlayacağınız ve bu meslekteyse devam etmeyi düşünmüyorum hedefim okul öncesi öğretmenliği.

Güzel bir meslek okul öncesi öğretmenliği, böyle çalışma ortamını da anlayabiliyorum. Ben çoktan çok ağır küfür edip işi bırakmıştım. Okul hocaların denetlemeye gelmiyorsa hiç gitme otur evinde para ihtiyacın varsa çalış ama.

Güzel bir meslek okul öncesi öğretmenliği, böyle çalışma ortamını da anlayabiliyorum. Ben çoktan çok ağır küfür edip işi bırakmıştım. Okul hocaların denetlemeye gelmiyorsa hiç gitme otur evinde para ihtiyacın varsa çalış ama.
Zaten ilk dönem parmağım kırılmıştı 2 ay gitmemiştim staja işte ondan sonrada devamsızlık yaptım baya 50-60 gün olmuştur net total devamsızlığım

Geçmiş olsun , umarım sınıfı geçersin.
Geçerim herhalde diye umuyorum çünkü defteri kendimiz dolduruyoruz öğretmenler zaten gelmiyor bile gelseler herhalde çoktan gelirlerdi diye umuyorum zaten gitmediğim günler maaşım kesiliyor artık daha fazla kaldıramıyorum o yüzden mayıs aynı yüksek ihtimalle naylon yapacağım paramı alıp direk çıkmak istiyorum artık gerçekten yoruldum hayat yordu ailem yordu seri katil olucam diye korkuyorum en sonunda:(

Geçerim herhalde diye umuyorum çünkü defteri kendimiz dolduruyoruz öğretmenler zaten gelmiyor bile gelseler herhalde çoktan gelirlerdi diye umuyorum zaten gitmediğim günler maaşım kesiliyor artık daha fazla kaldıramıyorum o yüzden mayıs aynı yüksek ihtimalle naylon yapacağım paramı alıp direk çıkmak istiyorum artık gerçekten yoruldum hayat yordu ailem yordu seri katil olacağım diye korkuyorum en sonunda:(

Sakin man 🙁🙁

Yeni konular

Geri
Yukarı