Stajda ne yapılır?

AtakanÖzbek

Hectopat
Merhabalar pandemi süreci derken olduk 12. sınıf. Meslek lisesinde okuduğum için staj yeri aramaya çıktım ve buldum. Bölümüm elektrik elektronik teknolojileri fakat stajda ne yapacağım bilmiyorum, okullar da olmadığı için bilgim zayıf. Her türlü tavsiyeye açığım :)

Merhabalar pandemi süreci derken olduk 12. sınıf. Meslek lisesinde okuduğum için staj yeri aramaya çıktım ve buldum. Bölümüm elektrik elektronik teknolojileri fakat stajda ne yapacağım bilmiyorum, okullar da olmadığı için bilgim zayıf. Her türlü tavsiyeye açığım :)

Çayı demle götür kahve yap paspas at getir çayı tazele götür kahve yap bakkala git getir bitiş.

"Atakan, oğlum gel buraya! Şuraya bir paspas çek." "Şşşt! Çay molası geldi çay demlesene lan ne dolanıyorsun ortalıkta?" "Evladım şu elektrik kablosunu getir." "Okuyun oğlum okuyun bak biz burda amele gibi çalışıyoruz." (Yaşanmıştır 🙂 )

Son düzenleme:

Geri
Yukarı