Stalin'in ölümünün 70. yılı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
ABD yerli kabileleri öldürüyor, bir şey olmuyor da Sovyetler Birliği öldürdüğünde bir şey mi oluyor? Saçmalamayın. Rasyonel yaklaşın olaylara.
Rasyonel yaklaştım, ikisi de insanlık suçu ve yapılması için emir verenler, buna göz yumanlar anılmayı hak etmeyen rezil kişiler. Batısı doğusu diye bir ayrım olmaz. İnsanlık suçlarının tanımları aynıdır.

Yav! Biz neden Tarih, siyaset konularına bu kadar takıntılıyız ? Adamlar kendi ülkelerinde bu kadar anılmıyorlardır. Sürekli birbirimize karşı cephe ediniyoruz. Bu futbol takımları içinde siyaset içinde geçerli.

Kılıçdaroğlu'nun Atamızla ve Sosyalizmle hiç bir ilgisi yok.
Doğru zaten birşey demedim ona. Eski CHP > all.

Ayrıca sizin Stalin, Lenin, Mao, Che, Hoca, tito gibi sosyalist devrimcilere ateşiniz bol olsun demeniz, Fatih sultan mehmet, Alparslan ve Çin seddini yıkan Mete Han gibi liderlere takmamanız, fransız devrimini umursamamanız, maalesef İzmir, İstanbul, Trakya, Ege'den ayrılıp direk ABD'ye geçmeme neden oluyor.

Aferin. Beni Vatan Partili diye tanımlayarak madalya kazandın. Bravo. 🤡

Vatan partili değilim. Ben onun destekçisiyim.
Nerede kime ateşiniz bol olsun demişim? 😀 Başkalarıyla karıştırdınız beni galiba. Ama şöyle bir şey var 45 milyon insanın ölümüne neden olması ve diktatör olması yönünden sevmiyorum Stalini.

FSM'yi, Alparslan'ı, Mete Han'ı ve daha fazlasını kimseye ezdirmem bu arada. Tanımadığınız insanlara yanlış eleştiride bulunuyorsunuz.

Bize yaptığı yok zaten.

Türkler sebepsiz yere sürgün edildi.
Holodomor adıyla, Ukrayna'da yapay kıtlık yapıldı.
Yahudiler sebepsiz yere Sibirya'ya sürgün edildi.
Katyn'de onlarca Polonyalı sebepsiz yere öldürüldü.
Ekonomik olarak, özellikle ortada olan köylerde kıtlık başladı.
Moskova, Leningrad ve Stalingrad harici her yer ekonomik alanda batista idi.

Daha ne sayayim?
Ordudaki bir çok yetenekli ismi de tasfiye etmiştir.

1- Stalin ile 45 öncesi de kavga ederdik. Trabzon, Artvin ve Rize hak iddiaları var.

2- Kendi düşüncelerinize uymayan kişileri sürgün/idam edip bunu normallestirmek komikmis.

3- Atatürk'ün kendisi zaten demiştir biz Bolşevik değiliz diye. Hiç bir zaman başına partizan şapkası takmadı, İngiliz şapkası takıp Batı yanlısı olduğunu gösterdi 😀

Ayrıca sizin Stalin, Lenin, Mao, Che, Hoca, tito gibi sosyalist devrimcilere ateşiniz bol olsun demeniz, Fatih sultan mehmet, Alparslan ve Çin seddini yıkan Mete Han gibi liderlere takmamanız, fransız devrimini umursamamanız, maalesef İzmir, İstanbul, Trakya, Ege'den ayrılıp direk ABD'ye geçmeme neden oluyor.

Aferin. Beni Vatan Partili diye tanımlayarak madalya kazandın. Bravo. 🤡

Vatan partili değilim. Ben onun destekçisiyim.
Senin görüşlerin aşırı sol vatanın aşırı sağ?????

Cehennemin en VIP en ateşli yerinde yansın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı