Stalin'in ölümünün 70. yılı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Atatürk Komünist değildi. Gerçi TKP'yi yasakladı ama 6 okun yanında devletçilik de vardı. Ve Kurtuluş savaşı, aynı zamanda rus devriminden de etkilendi, fransız devriminin yanında.
@CrescentAngel5000 Geçen sene de savaşın başlarında Rusya sempatizanlığı yapıyordun burada. Sonra da pişman oldum tarzında şeyler yazmıştın diye hatırlıyorum. Hiçbir şey mi değişmedi 1 yılda be dostum?
Hala Avrasyacıyım. Ocak 2022 yılından beri. Görüşlerim değişmez.

Komünist ile Atatürkçü nasıl birlikte oluyor dostum?
Komünizm ve Kemalizm ayrı ideolojiler. Fakat Millet İttifakının kemalizmi, Orijinal Kemalizm'den farklı.

Atatürk Komünist değildi. Gerçi TKP'yi yasakladı ama 6 okun yanında devletçilik de vardı. Ve Kurtuluş savaşı, aynı zamanda rus devriminden de etkilendi, fransız devriminin yanında.

Hala Avrasyacıyım. Ocak 2022 yılından beri. Görüşlerim değişmez.

Komünizm ve Kemalizm ayrı ideolojiler. Fakat Millet İttifakının kemalizmi, Orijinal Kemalizm'den farklı.
Şimdi sen neyi kanıtlamaya çalışıyorsun?

Ateşi bol olsun. Soydaşlarımıza yaptıklarını unutmayacağız.

Şimdi sen neyi kanıtlamaya çalışıyorsun?

Sizin tarihi yanlış anlamanızı kanıtlamaya çalışıyorum. Ayrıca sağ Alt'a bakın. Asıl CHP budur.

chp6oknedir.jpg

Ay yıldız, 6 ok, Laurel, bozkurt. CHP hemen 1945 öncesine geri dönmeli.

Ayrıca Cumhuriyetçilik, Devrimcilik, Laiklik, Halkçılık, Devletçilik, Milliyetçilik, Kılıçdaroğlu döneminde olmuş:
liberalcilik, vatansızcılık, dayatmacılık, ayrımcılık, sınıfçılık, bölücülük.
Konu nasıl günümüz CHP'sine geldi onu anlayamadım. Stalin KK'yi mi doğurdu? 😀
Hayır. Kılıçdaroğlu'nun Atamızla ve Sosyalizmle hiç bir ilgisi yok.

Konu nasıl günümüz CHP'sine geldi onu anlayamadım. Stalin KK'yi mi doğurdu? 😀
Ayrıca sizin Stalin, Lenin, Mao, Che, Hoca, tito gibi sosyalist devrimcilere ateşiniz bol olsun demeniz, Fatih sultan mehmet, Alparslan ve Çin seddini yıkan Mete Han gibi liderlere takmamanız, fransız devrimini umursamamanız, maalesef İzmir, İstanbul, Trakya, Ege'den ayrılıp direk ABD'ye geçmeme neden oluyor.

Max vatan partili işte tartışmaya girmeyin.
Aferin. Beni Vatan Partili diye tanımlayarak madalya kazandın. Bravo. 🤡

Max vatan partili işte tartışmaya girmeyin.

Vatan partili değilim. Ben onun destekçisiyim.

Tamam artık tartışmaya girmiyorum. Yeterince Anti-Komünist oldunuz. Artık rahat uyuabilirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı