Stalker 3'lüsü için mod önerisi

Antilop14

Centipat
Daha fazla  
Yakın zamanda 3'lemeyi sırasıyla oynamak istiyorum. Oyunla ilgili her bir şey gördüğüm yerde modlar önerilmiş ve çok fazla mod var. Bu da kafa karıştırıyor. İlk kez oynayacak biri için 3 oyuna da makul, oyunun temel yapısını bozmayan(görev ekleyen, silah ekleyen vs. olmasın) en iyi modları önerebilir misiniz? Bir de Türkçe yama kuracağım da onlarla uyumlu olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Seriyi çok seven biri olarak, kararın isabetli. İlk sefer oynamak için geliştiricilerin öngördüğü şekilde oynaman gerektiğini düşünüyorum. Oyun içinde bulunan bugları düzelten SoC için ZRP modu, CS için SRP modu ve CoP için sadece 90 Pov ve Headblob kapatmak için bazı fixler kullandım. Türkçe yama hakkında bir fikrim yok.

Son düzenleme:
En sevdiğim oyunlar bi yandan da modlaması en işkence oyunlardır.

Zamanında çektiğim videodaki modlar harici diğer modlar insanı baya bir uğraştırıyor tavsiyem bunları kurup keyfine bakman; Diğer türlü çok uğraşırsın benden söylemesi bi mod yüklersin diğeri çalışmaz bi hepsi çalışıri oyunda sigara içersin oyun çöker leş bişey yani.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Seriyi çok seven biri olarak, kararın isabetli. İlk sefer oynamak için geliştiricilerin öngördüğü şekilde oynaman gerektiğini düşünüyorum. Oyun içinde bulunan bugları düzelten SoC için ZRP modu, CS için SRP modu ve CoP için sadece 90 Pov ve Headblob kapatmak için bazı fixler kullandım. Türkçe yama hakkında bir fikrim yok.
Geliştiricilerin öngördüğü şekilde derken? Bu konuyla ilgili önerileri mi var? Baktım da bulamadım söylersen sevinirim.

Geliştiricilerin öngördüğü şekilde derken? Bu konuyla ilgili önerileri mi var? Baktım da bulamadım söylersen sevinirim.
Hayır dostum. Yani modsuz ve geliştiricilerin yaptığı şekilde demek istedim. Serinin hemen hemen tüm hayranları ilk olarak modsuz oynamanı tavsiye edecektir. Söylemeyi unutmuşum CoP serinin en bug içermeyen oyunu olduğu için SRP veya ZRP tarzı bir modu yok.

Hayır dostum. Yani modsuz ve geliştiricilerin yaptığı şekilde demek istedim. Serinin hemen hemen tüm hayranları ilk olarak modsuz oynamanı tavsiye edecektir. Söylemeyi unutmuşum CoP serinin en bug içermeyen oyunu olduğu için SRP veya ZRP tarzı bir modu yok.
Sağolun hocam yardım için, ilk oynayış olması sebebiyle biraz da üşenciliğimden sadece ilk 2 oyunun bugları için mod kurup oynayacağım. Bir süre sonra tekrar oynamak istersem modlarla oynarım. İsabetli oldu sanırsam.

Sağolun hocam yardım için, ilk oynayış olması sebebiyle biraz da üşenciliğimden sadece ilk 2 oyunun bugları için mod kurup oynayacağım. Bir süre sonra tekrar oynamak istersem modlarla oynarım. İsabetli oldu sanırsam.
Rica ederim hocam. Evet, senin yaptığın doğru olan. Değişik bir oyun, ya çok seveceksin ya da nefret edeceksin. Bunun ortası yok gerçekten. Sevdiysen canın çektikçe farklı modlar denemek isteyeceksin zaten.

Geri
Yukarı