Standart Edition'da 70 GB inen FH4, Ultimate Edition ile inmeye devam eder mi?

trevor_philips

Hectopat
Daha fazla  
Forza Horizon 4 satın aldım, daha sonra ise iade edip Ultimate aldım. Standart Editon 70 GB'ı zaten inmişti. İptal edip baştan Ultimate sürümü indirmem lazım mı yoksa Steam kendisi DLC'leri de indirir mi?
Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam, aynı yükleme konumunu seçin. İnen dosyalar tekrar inmez. Ek paketleri yükler.

İptal etmeseniz dahi oyunun indirme tamamlandıktan sonra açılmayacağını düşünüyorum. Her oyun indiğinde içine steam oyun idlerinin tanımlı olduğu bir ayar dosyasıyla birlikte iniyor. Bu dosya oyunun bilgilerini de çekiyor. İndirilen oyun Standart Edition olduğu için farklı bir oyun olarak algılanabilir ve açılmayabilir. Dolayısıyla indirmeyi iptal edip yeniden başlatmanızı öneririm.

Hocam, aynı yükleme konumunu seçin. İnen dosyalar tekrar inmez. Ek paketleri yükler.

Dediğiniz şekilde yaptım indirilen 78 GB görünüyordu.
Ultimate sürümü alınca 88 GB oldu sanırım kendisi algıladı.
Ama indirme tamamlandığında öğreneceğim bende tekrar 90 GB indirmek te istemiyorum açıkçası ;)
İptal etmeseniz dahi oyunun indirme tamamlandıktan sonra açılmayacağını düşünüyorum. Her oyun indiğinde içine Steam oyun ID'lerinin tanımlı olduğu bir ayar dosyasıyla birlikte iniyor. Bu dosya oyunun bilgilerini de çekiyor. İndirilen oyun standart Edition olduğu için farklı bir oyun olarak algılanabilir ve açılmayabilir. Dolayısıyla indirmeyi iptal edip yeniden başlatmanızı öneririm.

Şu an için iptal etmek istemiyorum :) sona yaklaştı eğer olmaz ise mecbur 90 GB tekrar indireceğim.

Son düzenleme:
Dediğiniz şekilde yaptım indirilen 78 GB görünüyordu.
Ultimate sürümü alınca 88 GB oldu sanırım kendisi algıladı.
Ama indirme tamamlandığında öğreneceğim bende tekrar 90 GB indirmek te istemiyorum açıkçası ;)

Belki dosyaları doğrula dediğinizde gerekli değişikliği yapar. En mantıklısı devam edip bitirmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı