Standoff 2 oynanır mı?

• Konuyu başlatan xBN
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 31
  • Görüntüleme 6B
@Sparkyy stanoffdan daha iyi bence. 4 yıl oynadım hala da oynuyorum. İbsanlarla muhabbet etmek çok zevkli. Genelde hep aynı insanlarla oynuyorsunuz sunucuyu sabitleyip. Mekanik olarak bir sorun yaşamadım ama SO'dan farklı o yüzden garip gelmiştir. Ayrıca jiroskop var.
Critical'i sınav senem olduğundan bırakmıştım geri başlayacağım. :)

Critical ops oynayabilirsiniz. Yıllar önce bir standoff geçmişim olmuştu ama zevk alamadım.
hocam cops ve so2 arasında gidip geldim birkaç defa cops pass olayı ilk eklendiği zamanlar ve öncesi çok efsaneydi sade güzel deneyimi vardı. Geçenlerde deedim tuhaf silahlar eklenmiş scope'lu falan çok kötü görünüyordu eski sadeliği yok. So2'de aynı tadı vermiyor bilemedim yaani

Hocam cops ve SO2 arasında gidip geldim birkaç defa cops Pass olayı ilk eklendiği zamanlar ve öncesi çok efsaneydi sade güzel deneyimi vardı. Geçenlerde deedim tuhaf silahlar eklenmiş Scope'lu falan çok kötü görünüyordu eski sadeliği yok. SO2'de aynı tadı vermiyor bilemedim yaani

Haklısınız ama başka oyun yok. Ruh hastası veletlerle PUBG oynamaktan iyidir. Cops'un mekanikleri son 2 yılda çok değişti. Hasarlar çok düştü eski tadı vermiyor artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı