Standoff dönmeye değer mi?

EkmekArasıRam

Decipat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
1 adet ekmek. 5-6 Tane ram.
Meslek
Freelancer
Geçen sene yazın Galaxy J7 ile 45 FPS rahat oynardım. Tabii oyun o zamanlar ağır geliyordu cihaza. Optimize edildi mi oyun bu son 1 senede?

Standof 2 kendini aştı optimizasyonda gerekli iyileştirmeler yapıldı isterseniz girip bir deneyin.

Eskisinden daha güzel oynanır gibi. Critical Ops ise oynadığım günden beri sevmiyorum değişik bir havası var. Forward Assault Hileler ve Saçma Optimizasyon sıkıntıları olmasaydı Silahlar Fizikler Grafikler Skinler Her konuda daha iyi bir oyundu ama öldü.

Eskisinden daha güzel oynanır gibi. Critical Ops ise oynadığım günden beri sevmiyorum değişik bir havası var. Forward Assault Hileler ve Saçma Optimizasyon sıkıntıları olmasaydı Silahlar Fizikler Grafikler Skinler Her konuda daha iyi bir oyundu ama öldü.
2017 prime dönemiydi.
Lisedeyken oynardım o Critical Ops'u. Geçen ay tekrar denedim oynanacak gibi değil, çok değişmiş. Aslında her silahımda da skin vardı çok severdim, keşke eski haline dönse.
Standof 2 kendini aştı optimizasyonda gerekli iyileştirmeler yapıldı isterseniz girip bir deneyin.
Teşekkür ederim yarın oyunu indiriyorum.
Son bir sorum var Standoff ta "The legend" üstü rütbe gelmedi dimi hesabın değeri düşmemiştir gelmediyse.

Geri
Yukarı