Çözüldü Stanley parable Ultra Deluxe silip tekrar indirince çoğu şey gitti

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

emirr2123

Centipat
Daha fazla  
Oyunu silmeden önce "New New content" kapısı falan vardı ama şu an yok güvence kovası falan yerinde duruyor hatta oyun açılış ekranında "The Stanley Parable 2" yazıyor ama o kapı gibi bazı şeyler yok.

Oynayalı bayağı oldu kapıyı nasıl açtığımıda hatırlamıyorum.

Demek istediğim o kapıyı tekrar açmanın bir yolu var mı? önceden açtığım için bir daha açılmaz diye korkuyorum.

Çözüm
Oyuna ilk girdiğinde daha önceden oyunu oynayıp oynamadığını soruyor eğer evet cevabına basarsan kapı direkt geliyor ama hayır cevabına basarsan önce sağ ve sol kapılardan ikisindende birer son elde edilince açılıyor.
Oyuna ilk girdiğinde daha önceden oyunu oynayıp oynamadığını soruyor eğer evet cevabına basarsan kapı direkt geliyor ama hayır cevabına basarsan önce sağ ve sol kapılardan ikisindende birer son elde edilince açılıyor.

Çözüm

Çok sağ ol tekrar kapıyı geri açamam diye korkmuştum.

Geri
Yukarı