Star Wars: Battlefront 2 Celebration Edition yükleme ekranında kalıyor

baris0112

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Epic Games'de ücretsiz olduğu için Star Wars: Battlefront 2 celebration Edition aldım ama yükleme ekranında kalıyor sağ alttaki simge sürekli dolup duruyor 4-5dk bekledim hala oyuna geçmedi. Bende kapattım öyle olunca. Yükleme ekranının ekran resmini attım. Arkadaşım da hemen giriyor. Sistemim MSI GL65 Leopard 10SCXR-061xtr Intel Core i5 10300h 8 GB 256 GB SSD GTX1650 oyun dosyalarını doğrulattım, ekran kartım güncel, GeForce Experience'da oyun gözüküyor, güvenlik duvarında oyun izinli, Origin'den çıkış yaptım geri girdim son olarak yönetici olarak da açtım ama hala o ekranda kalıyor.

Dosya Ekleri

• star wars.jpg
    star wars.jpg
    74,1 KB · Görüntüleme: 127
Arkada Discord açıksa Discord'un ayarlarına girin ve arayüz kısmını seçip arayüzü etkinleştir seçeneğini devre dışı bırakın. Düzelmezse bekleyeceksiniz gerekirse yarım saat.

bende multiplayer moduna giremiyorum öyle kalıyor 20dk fazla oldu yazılar harek ediyor ama oyuna bağlanmıyor hata koduda vermiyor bi bilgisi olan varmı yardımcı ola bilcek

bende suan yukleniyor yuklenirken sadece tek bir oyun modu oynayabildim sorna cıktım bidaha gireyim dedim oyun böyle kaldı sanırım sende yüklenirken actın oyuzden oldu yuklendikten sonra acacam düzelirse bildiririm

Geri
Yukarı