Star Wars: Battlefront 2 cok düşük FPS

zyunus

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sistemimde RTX 3060 Ti ekran kartı olmasına rağmen bu oyunda komik FPS'ler alıyorum (30-40'a kadar düşüyor). Ve ekran kartının sıcaklığı hiç artmıyor anlamadığım bir şekilde. Diğer oyunlarımda böyle bir problem yok. Sistemimde tek grafik kartı var. Çözümlerinizi bekliyorum. SSD diskim 465 GB toplam, 78 GB'si boş güncel olarak.

Konuyla alakasız ama oyunda dün durduk yere ban yedim origin üzerinden hiç alışveriş yapmamıştım ama artık daha da yapmam. Belki benim sistemimde bir şey buna sebep oldu ama başka oyun alırsam yine ban riski var beğenmedim.

Merhaba arkadaşlar, sistemimde RTX 3060 Ti ekran kartı olmasına rağmen bu oyunda komik FPS'ler alıyorum (30-40'a kadar düşüyor). Ve ekran kartının sıcaklığı hiç artmıyor anlamadığım bir şekilde. Diğer oyunlarımda böyle bir problem yok. Sistemimde tek grafik kartı var. Çözümlerinizi bekliyorum. SSD diskim 465 GB toplam, 78 GB'si boş güncel olarak.

Konuyu hortlattığım için üzgünüm ama benim sistemimde de Ryzen 5 3600 var ve ekran kartımı ASUS Dual RTX 3060 Ti 8 GB modeline yükseltmeyi düşünüyorum uzun zamandır. Darboğaz yapar mı 1080p de oyunlarda vs. diye. En tecrübeli sen olabileceğini düşündüm sen kullanıyorsun sanırım. Herhangi bir soruna rastladın mı darboğaz yaptığı oldu mu veya başka bir sorun? Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı