Star Wars: Battlefront 2 Heroes and villains modunda FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 10

SinanArdaGor

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar. Sistemimde GTX 1660 Super, Ryzen 5 3600, 16 GB 3200 MHz RAM kullanıyorum. Star Wars: Battlefront 2 oyunda supremacy ya da champaing modunda Ultra ayarlarda akıcı oynuyabiliyorum kasma ya da FPS düşmesi olmamasına rağmen Heroes vs villains modunda oynarken anlık FPS düşmesi yiyorum. Ayarları Low'a çeksem dahi 120 FPS'lerden 40 FPS'lere düşüyor. Özellikle general Grievous'un unrelanted advance skili FPS'ime çok fazla düşüş yaratıyor. Sizce bu bir bug olabilir mi? Yani normal oyunlarda kasmıyor. Bu sorunu yaşayan varsa yardımcı olabilir mi acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kardeşim aynısı bana da oluyor. Yazıyı okurken Grievous'u dicektim sen de demişsin. GTX 1650 Mobile var ben de. Ayar fark etmeksizin FPS düşüşü oluyor. hiçbir çözüm bulamadım. Hatta Grievous'da boşta normal saldırı yaparken bile FPS düşüyor bazen.
Merhabalar. Sistemimde GTX 1660 Super, Ryzen 5 3600, 16 GB 3200 MHz RAM kullanıyorum. Star Wars: Battlefront 2 oyunda supremacy ya da champaing modunda Ultra ayarlarda akıcı oynuyabiliyorum kasma ya da FPS düşmesi olmamasına rağmen Heroes vs villains modunda oynarken anlık FPS düşmesi yiyorum. Ayarları Low'a çeksem dahi 120 FPS'lerden 40 FPS'lere düşüyor. Özellikle general Grievous'un unrelanted advance skili FPS'ime çok fazla düşüş yaratıyor. Sizce bu bir bug olabilir mi? Yani normal oyunlarda kasmıyor. Bu sorunu yaşayan varsa yardımcı olabilir mi acaba?

Sanırım oyunda bug bu. Birtek heroes and villains modunda oluyor. Aşırı derecede fps drop yiyorum fps 90 dan 40 lara kadar düşüyor aniden veya donuyor ara sıra yakın kılıç dövüşlerinde. Bu yüzden bu modu oynamıyorum. Diğer modlarda hicbir problem yok hatta ultrada oynuyorum akıcı şekilde. Yabancı forumlardada aynı problem mevcut.
Kardeşim aynısı bana da oluyor. Yazıyı okurken Grievous'u dicektim sen de demişsin. GTX 1650 Mobile var ben de. Ayar fark etmeksizin FPS düşüşü oluyor. hiçbir çözüm bulamadım. Hatta Grievous'da boşta normal saldırı yaparken bile FPS düşüyor bazen.
Koskoca EA Games böyle bir problemi göz ardı ediyor zaten bir oyun yapıp 2 patch getirip birdaha o oyunun yüzüne bakmıyorlar.

Sanırım oyunda bug bu. Bir tek Heroes and villains modunda oluyor. Aşırı derecede FPS düşmesi yiyorum FPS 90'dan 40'lara kadar düşüyor aniden veya donuyor ara sıra yakın kılıç dövüşlerinde. Bu yüzden bu modu oynamıyorum. Diğer modlarda hiçbir problem yok hatta Ultra'da oynuyorum akıcı şekilde. Yabancı forumlardada aynı problem mevcut.

Koskoca EA Games böyle bir problemi göz ardı ediyor zaten bir oyun yapıp 2 patch getirip bir daha o oyunun yüzüne bakmıyorlar.

Bende de bu mod problemli. Benim ayarlarım Ultra da. Tamam GPU yetersiz diyorum ayarları sona çeksem bile bu modda FPS dediğin gibi 130'lardan 40'lara kadar düşüyor. Ben pes ettim zaten artık, bu EA oyunları biraz problemli gibi. Jedi fallen order oynadın mı bilmiyorum ama onda da en düşükte bile inanılmaz FPS droplar oluyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı