Çözüldü Star Wars: Battlefront 2 nasıl Origin uygulamasında aktif edilir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ekamfb

Hectopat
Oyun bildiğiniz gibi Epic Games uygulamasında bedava dağıtıldı. Bugün oyunu indirmek istediğimde Origin uygulamasını indirmemi söyledi. Ben de indirdim ancak bir türlü aktif edemiyorum oyunu. Origin benden kod istiyor ama kodu bulamıyorum. Epic Games uygulamasında. Nasıl bu problemi çözerim?

Çözüm
Epic Games Store üzerinden oyunu başlatın gerekli işlemi kendisi yapacaktır.
Zaten öyle yapıyorum. Ondan sonra kod falan istiyor origin.
Oyun bildiğiniz gibi Epic Games uygulamasında bedava dağıtıldı. Bugün oyunu indirmek istediğimde Origin uygulamasını indirmemi söyledi. Ben de indirdim ancak bir türlü aktif edemiyorum oyunu. Origin benden kod istiyor ama kodu bulamıyorum. Epic Games uygulamasında. Nasıl bu problemi çözerim?
Arkadaşlar çözümü buldum. Epic uygulamasında oyunu yükle deyince origin uygulamasını açıyor ve dediğim gibi kod istiyor ancak zaten uygulamada hesabına giriş yapmış olmana rağmen bir de ekstra giriş yap diye bir şey açılıyor oradan giriş yapınca yüklemeye başladı.

Zaten öyle yapıyorum. Ondan sonra kod falan istiyor origin.
Arkadaşlar çözümü buldum. Epic uygulamasında oyunu yükle deyince origin uygulamasını açıyor ve dediğim gibi kod istiyor ancak zaten uygulamada hesabına giriş yapmış olmana rağmen bir de ekstra giriş yap diye bir şey açılıyor oradan giriş yapınca yüklemeye başladı.

Son düzenleme:
Çözüm
Başlıkta çözüldü denmiş fakat anladığım ve araştırdığım kadarıyla hala çözülmemiş, şu an aynı sorunu ben de yaşıyorum, steam oyununu açmaya çalışınca origine yönlendiriyor ve key istiyor, origin olmayan seçeneğinden oyunun olduğu dosyayı seçtim belki olur diye nafile, çözüm bulan lütfen yardımcı olsun, bu steam oyunları vb sürekli sorun oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı