Oyun Star Wars Battlefront II 42 TL

Bu oyunu bayağı zortlatmıştı fanlar. Darth Vader'i falan açmak için deli gibi kasmak gerekiyordu, para verip direk açabiliyordunuz. Halen öyle mi bilmiyorum bilen varsa aydınlatsın. Yoda falan olmak çok güzeldi.
Hayır, artık öyle bir şey kalmadı. Mart 2018'de bu sorunu çözen bir yama gelmişti oyuna, o günden beri oyuncuların pek bir şikayeti kalmamıştı. Gerçi oyunun desteği Nisan 2020'de kesildi fakat bence oynanır. Çünkü şu anda zaten aktif destek alan bir çevrimiçi çok oyunculu büyük Star Wars oyunu yok. En yaklaşanı da Battlefront II. EA maalesef Battlefront 3 yapmadığı için yeni Star Wars karakterlerini kullanamıyoruz.
Aldım ve oynadım GFN üzerinden multideki oyuncular profesyonel olduğu için kimseyi öldüremedim.
Ben de başta çok zorlanmıştım. Oyun başta biraz sabır istiyor. Çünkü tüm karakterler ve sınıflar 1 seviye olduğu için tüm Star Card'lar kapalı geliyor. Oyunda sınıfları kasıp seviye atladıkça Star Card'ları açıyorsunuz. Belli bir noktadan sonra ise zaten oyun gayet zevkli bir hale geliyor.

Geri
Yukarı