Satılık Star Wars: Battlefront Origin Hesabı

Barış Özel

Hectopat
Makaleler
4
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba, geçtiğimiz aylarda inceleme için yollanan Star Wars: Battlefront kodunu Origin hesabımda aktif etmiştim. Ancak bir kere bile açma fırsatım olmadı. Hesapta da çok fazla bir oyun bulunmadığı için satmak istiyorum. Almak isteyen arkadaşlar [email protected] adresinden iletişime geçebilirler.

Fiyat: 100 TL

Origin hesabında bulunan oyunlar:

NFS Most Wanted 2012
Star Wars: Battlefront

Oyunun sıfır kodu 95-99TL civarında iken, hesaba biçtiğin fiyat fazla doğrusu.

Oyunun sıfır kodu 95-99TL civarında iken, hesaba biçtiğin fiyat fazla doğrusu.

Fiyatı aldığın yeri yazabilir misin? Konuyu açmadan önce kinguin adlı sitede 145 TL olarak gördüm. O yüzden 100 TL yazdım. Kaynak belirtirsen fiyatı bende ona göre yazarım.

Yanlışın var hocam, Kinguin'de şu an 103 TL.
Ayrıca G2A'da da 99TL güncel fiyatı.
İndirimlerde 95'e düştüğünü görmüştüm.
NFS bedava olduğu için onu hesaba katmadım.

Yanlışın var hocam, Kinguin'de şu an 103 TL.
Ayrıca G2A'da da 99TL güncel fiyatı.
İndirimlerde 95'e düştüğünü görmüştüm.
NFS bedava olduğu için onu hesaba katmadım.
Tamamdır. Bilgilendirme için teşekkürler. Fiyat: 70TL

Gittigidiyorda hesap satışları 80 TL almıştım ama hesaplar çalıntı çıktı ben de iade ettim. Şöyle ki hesabınızı sattığınızda geri almayacağınızın garantisini veriyor musunuz. Çünkü Origin desteğe hesabım çalındı diyerek çok kolay bir şekilde hesabınızı geri alabiliyorsunuz.

Gittigidiyorda hesap satışları 80 TL almıştım ama hesaplar çalıntı çıktı ben de iade ettim. Şöyle ki hesabınızı sattığınızda geri almayacağınızın garantisini veriyor musunuz. Çünkü Origin desteğe hesabım çalındı diyerek çok kolay bir şekilde hesabınızı geri alabiliyorsunuz.
Elbette.

Geri
Yukarı