Star Wars Jedi: Fallen Order 70 TL!

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Star Wars Jedi: Fallen order Epic Games üzerinde sadece 70 TL şu anda. Oynamayanlar var ise bakabilir.

1654769574618.png

Son düzenleyen: Moderatör:
2 aylık bedava Ultimate kodu alabiliyorsanız alın hiç bilmiyorsanız GittiGidiyor N11 üzerinde 12/13 TL'ye satıyorlar.

Vay be, bu oyun artık sık sık 70 TL'ye düşüyor... Ben bu oyunun Deluxe sürümünü Steam üzerinden Kasım 2020'de 187.60 TL'ye almıştım. Deluxe sürümde sadece bazı geliştirme videoları dahil ediliyor. Onun dışında neredeyse hiçbir artısı yok. Ona rağmen zamanında neredeyse 200 TL vermiştim. Şimdi 70 TL'ye düşmesi gerçekten çok güzel. :)

Bu arada Steam yaz indirimleri çok yakın. Muhtemelen bu oyun Steam yaz indirimlerinde de 70 TL'ye düşecektir. Ben olsam Steam yaz indirimlerini beklerim ve oyunu Steam'den alırım. :) Çünkü Epic Games Launcher çok iyi değil. Ayrıca Steam'de olup Epic Games Launcher ve Origin'de olmayan birçok oyun içi ek özellik mevcut. Steam oyun içi arayüzünde internet tarayıcısı, ekran görüntüsü alma özelliği gibi özellikler var. O yüzden Steam'de indirime girince Steam'den alınmasını öneririm. :)

Amazon Prime ile verilmişti birkaç ay önce.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı