Star Wars Jedi: Fallen Order oynamak için EA Play gerekli mi?

TRCONNOR

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgim olmadığından dolayı konuyu açtım kusuruma bakmayım. Öncelikle oyun Steam'de indirime girmiş Deluxe Edition versiyonunu alacağım fakat oyunu aldıktan sonra oynamak için ekstra olarak EA Play abone olup para verecek miyim? Eğer böyle bir şey varsa başka bir oyun alacağım anlayışınız için teşekkürler iyi akşamlar.

Oyunu satın alıp herhangi bir ekstra ücret ödemeden oynayabilirsin yani EA Play'e gerek yok kesinlikle sadece oyunu açarken senden aynı zamanda EA hesabına da giriş yapmanı ister muhtemelen ama bir şey satın almana gerek yok ekstradan.

Hayır gerek yok. Oyunu indirip açtığında bir EA hesabını girmeni ister. Oyunun kopyası EA hesabına da geliyor o şekilde (en azından ubisoft'da öyle oluyor) girdikten sonra otomatik olarak oyun açılır.

Hayır oyunu satın alıp istediğin zaman oynayabilirsin.

Ya da oyuna para vermeden EA Play aboneliği alarak 1 ay boyunca Jedi Fallen Order dahil bir sürü oyun oynayabiliyorsun.

Arkadaşlar bilgim olmadığından dolayı konuyu açtım kusuruma bakmayım. Öncelikle oyun Steam'de indirime girmiş Deluxe Edition versiyonunu alacağım fakat oyunu aldıktan sonra oynamak için ekstra olarak EA Play abone olup para verecek miyim? Eğer böyle bir şey varsa başka bir oyun alacağım anlayışınız için teşekkürler iyi akşamlar.

Şöyle söyleyeyim Steam'deki bazı oyunlarda oyunların üretici firmalarının hesabına ücretsiz kayıt olunması gerekiyor, sanırım bazı firmalar bazı oyunlarında Steam ile böyle bir anlaşma yapmış örnek vereyim bende geçen gün Steam'den Far Cry 3 satın aldım indirimdeyken, oyuna girmem için Ubisoft hesabı açmam gerekti doğal olarak.

Oyunu satın alıp herhangi bir ekstra ücret ödemeden oynayabilirsin yani EA Play'e gerek yok kesinlikle sadece oyunu açarken senden aynı zamanda EA hesabına da giriş yapmanı ister muhtemelen ama bir şey satın almana gerek yok ekstradan.
Hayır gerek yok. Oyunu indirip açtığında bir EA hesabını girmeni ister. Oyunun kopyası EA hesabına da geliyor o şekilde (en azından ubisoft'da öyle oluyor) girdikten sonra otomatik olarak oyun açılır.
Epic Games'ten satın aldım. Oyuna girerken EA hesabımı Epic Games hesabım ile bağlamamı istedi. Yani istiyor.

Tamam hocam sonucu belli olmadan yorum yapıp konu sahibini şüpheye düşürdüğünüz için yazdım yorumu. Ben yaşamış biri olarak yorumu ekledim sadece. Bana açıklama yapmanıza gerek yok.
Ha pardon. Sizi konu sahibi sandım. Nerde şüpheye düşürdüm yoksa ben mi yanlış anladım hocam? Bende Steam'den sahibim ondan dolayı yazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı