Star Wars Jedi: Survivor Optimizasyon Düzeldi mi?

Lordwingard

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar EA Pro alıp oyunu oynamayı düşünüyorum ama çıktığında optimizasyon çok kötüydü. Şu an nasıl toparladı mı, oynanabilir bir durumda mı? Ona göre alacağım çünkü 1 aylık üyelikle oynamayı düşünüyorum. Hala kötüyse boşuna almayım.

Arkadaşlar EA Pro alıp oyunu oynamayı düşünüyorum ama çıktığında optimizasyon çok kötüydü. Şu an nasıl toparladı mı, oynanabilir bir durumda mı? Ona göre alacağım çünkü 1 aylık üyelikle oynamayı düşünüyorum. Hala kötüyse boşuna almayım.

Biraz daha beklemek iyi olabilir. Daha bu sabah forumda oyunu açamayan birine denk geldim.

Dün steamdan oyunu indirdim ve oynamaya başladım ama grafik ayarlarını ne yaparsam yapim 60fpsden yukarı çıkmıyor yada aşağı düşmüyor. Updateler ile çözüldüğünü okudum ama bende böyle bir problem oldu bunun çözümünü bilen var mıdır? Youtube videoya baktım adam dlss ile 100fps üzerine çıkırıyor ben tiki açınca hiçbirşey farketmiyor. Sistem rtx 4060 ryzen5 7500f felan

Yüksek ayarlarda Ortalama 76 FPS alıyorum. 6750XT 1080p ile 28.04.23 Epic sürümü :)

Yeni konular

Geri
Yukarı