Star Wars: Kotor donuyor

Rewill216

Hectopat
Arkadaşlar Steam'den orijinal olarak satın aldım. daha oyunun başındayım. ortalama 15 dakika gibi bir süre oynadım oyunu. En son bir savaşa girdim savaştan sonra karakterim donuyor hiçbir şekilde klavye ile hareket ettiremiyorum karakterimi ama o esnada oyunda bir sıkıntı yok aktif olarak çalışıyor arka planda. Menüleri envanteri hatta grup üyelerini bile kontrol edebiliyorum geçiş yapabiliyorum ama kendi karakterime tekrar geçince karakterim yürümüyor hareket etmiyor. Bunun çözümü nedir?

Arkadaşlar Steam'den orijinal olarak satın aldım. Daha oyunun başındayım. Ortalama 15 dakika gibi bir süre oynadım oyunu. En son bir savaşa girdim savaştan sonra karakterim donuyor hiçbir şekilde klavye ile hareket ettiremiyorum karakterimi ama o esnada oyunda bir sıkıntı yok aktif olarak çalışıyor arka planda. Menüleri envanteri hatta grup üyelerini bile kontrol edebiliyorum geçiş yapabiliyorum ama kendi karakterime tekrar geçince karakterim yürümüyor hareket etmiyor. Bunun çözümü nedir?

Bende oyunu Steam'den orijinal olarak satın aldım, aynı sorun başıma geldi ve deneyerek şu şekilde bir çözüm buldum:
Karakter hareketsiz kaldığı zaman W tuşuna basılı tutuyoruz ve 2 3 defa sağ tık yapıyoruz sonra tekrar W tuşuna basılı tutuyoruz ve sağ tuşla ekranı hareket ettirip zeminde herhangi bir yere 3 4 defa sağ tıklıyoruz.
Bu şekilde hareket ediyoruz.

Bende oyunu Steam'den orijinal olarak satın aldım, aynı sorun başıma geldi ve deneyerek şu şekilde bir çözüm buldum:
Karakter hareketsiz kaldığı zaman W tuşuna basılı tutuyoruz ve 2 3 defa sağ tık yapıyoruz sonra tekrar W tuşuna basılı tutuyoruz ve sağ tuşla ekranı hareket ettirip zeminde herhangi bir yere 3 4 defa sağ tıklıyoruz.
Bu şekilde hareket ediyoruz.
Vallaha hocam bu çözümü yabancı forumlarda görmüştüm benzer sorunlar yaşayan vardı orjinal oyunda. En son gittim torrentten korsan indirdim sıkıntısız oynadım bitirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı