Star Wars nasıl izlenmeli?

bleaster08

Decapat
Daha fazla  
Daha önce Star Wars hiç izlemedim hiçbir bilgim yok. 2 ayrı izleme yöntemi varmış. Acaba nasıl izlesem daha çok keyif alırım ve hikayeyi daha iyi anlarım?

Son düzenleyen: Moderatör:
4-5-6-1-2-3 şeklinde izlemeni tavsiye ederim. 1-2-3 olarak izlemeye başlayanlar evrene yabancı olunca sıkılabiliyor.

Hocam tamamen size kalmış isterseniz 4 5 6 sonra 1 2 3 isterseniz 1 2 3 sonra 4 5 6
Gelelim benim tavsiyeme SW evrenini icin cizgi romanlarını bitirimiş oyunlarını oynamış film dizileri hüpletmiş ve sonra da yetmemiş Legend cizgi romanlarını okumuş birisi olarak
4 5 6 1 2 3 tavsiye ederim çünkü 4 5 6. filmler 1 2 3. filmlere göre dahay yavaş ilerliyor ve önce 1 2 3 sonra 4 5 6 izleyen cogu ınsan 4 5 6'dan sıkılıp o guzellıgı fark edemıyor Star Wars ile ilgili herhangi birşeyde beni etiketleyebilirsin

Hocam tamamen size kalmış isterseniz 4 5 6 sonra 1 2 3 isterseniz 1 2 3 sonra 4 5 6
Gelelim benim tavsiyeme SW evrenini icin cizgi romanlarını bitirimiş oyunlarını oynamış film dizileri hüpletmiş ve sonra da yetmemiş Legend cizgi romanlarını okumuş birisi olarak.
4 5 6 1 2 3 tavsiye ederim çünkü 4 5 6. filmler 1 2 3. filmlere göre dahay yavaş ilerliyor ve önce 1 2 3 sonra 4 5 6 izleyen cogu ınsan 4 5 6'dan sıkılıp o guzellıgı fark edemıyor Star Wars ile ilgili herhangi birşeyde beni etiketleyebilirsin.

Gelelim benim tavsiyeme SW evrenini icin cizgi romanlarını bitirimiş oyunlarını oynamış film dizileri hüpletmiş ve sonra da yetmemiş Legend cizgi romanlarını okumuş birisi olarak.
4 5 6 1 2 3 tavsiye ederim çünkü 4 5 6. filmler 1 2 3. filmlere göre dahay yavaş ilerliyor ve önce 1 2 3 sonra 4 5 6 izleyen cogu ınsan 4 5 6'dan sıkılıp o guzellıgı fark edemıyor Star Wars ile ilgili herhangi birşeyde beni etiketleyebilirsin.

Çok teşekkür ederim tavsiyelerinize uyup 4-5-6 şeklin de izleyeceğim.

Bence filmlerin çıkış tarihine göre izleyin. Hikaye sırasına göre izlemek beni sıkmıştı.

Yeni konular

Geri
Yukarı