Star Wars Outlaws'da Starfield'ın aksine her gezegen el yapımı olacak

Makaleler
2
Yer
Ankara
Biliyorsunuz Starfield'da 1000 civarı gezegen var ve bunların bir çoğu aynı yapıda yani yapay zeka tarafından üretilmiş gibi olacak. Star Wars Outlaws'da ise Ubisoft'un söylemine göre her gezegen insan yapımı olacak. Yani birbirine benzeyen veya içi boş gezegen olmayacakmış. Oyunun haritasının AC Odyssey'den 2-3 kat büyük olduğunu düşünürsek bu zor bir ihtimal.

Kaynaklar:

Biliyorsunuz Starfield'da 1000 civarı gezegen var ve bunların birçoğu aynı yapıda yani yapay zeka tarafından üretilmiş gibi olacak. Star Wars Outlaws'da ise Ubisoft'un söylemine göre her gezegen insan yapımı olacak. Yani birbirine benzeyen veya içi boş gezegen olmayacakmış. Oyunun haritasının AC Odyssey'den 2-3 kat büyük olduğunu düşünürsek bu zor bir ihtimal.

Kaynaklar:

Ubisoft ne anlatıyon be.

Star Wars fanı olmamın da etkisi vardır, yıllar sonra ilk kez bir Ubisoft oyunu için heyecanlandım. Umarım güzel bir şey yaparlar. Sırf Ubisoft yapacak diye oyunun kötü çıkmasını istemek saçma olur.

Ubisoft olmasına rağmen nedense umutluyum bu oyundan. Belki de büyük bir SW hayranı olmamdan dolayı umutlu olmak istiyorum bilemiyorum. Gameplay gayet tatmin ediciydi özellikle Jedi olmamak sıradan bir kaçakçıyı oynayabilmek gayet ilgi çekici.

Onlar yapay zekayla benzer şeyler yapsınlar biz el yapımı olarak yaparız aynısını diye yorumladım. Lütfen şaşırt Ubisoft.

Geri
Yukarı