Star Wars oyunu tavsiyesi

Fallen God

Hectopat
Belirli bir bütçem yok sadece çok fazla Star Wars oyunu olduğu için hangisini oynamalıyım?

Aklımdakiler bunlar.

Jedi order.
BF 2
BF.
Saga.

Günün birinde sağlam bir indirim olursa veyahut EA Play ile Xbox Game Pass ikilisinden birisine abone olursanız Jedi Fallen Order'ı tavsiye ederim. Güzel oyundu.

Eski oyunları denerim derseniz Jedi Knight: Jedi Academy, Jedi Knight II: Jedi Outcast ve Jedi Knight modu olan Knights of the Force güzel oyunlardı diye hatırlıyorum. Çok zaman geçti ama üzerinden.

Battlefront oyunlarından birisini oynadım ama hangisi hatırlamıyorum. Klasik olanlar Steam hesabımda var ama sanırım EA Play'deki güncel olan Battlefront'u oynadım. O kötüydü. Hem hikaye akışı yok hem de mekanikleri kötü. Multiplayer varsa öyle tadı çıkar belki.

Günün birinde sağlam bir indirim olursa veyahut EA Play ile Xbox Game Pass ikilisinden birisine abone olursanız Jedi Fallen Order'ı tavsiye ederim. Güzel oyundu.

Eski oyunları denerim derseniz Jedi Knight: Jedi academy, Jedi Knight II: Jedi outcast ve Jedi Knight modu olan knights of the Force güzel oyunlardı diye hatırlıyorum. Çok zaman geçti ama üzerinden.

Battlefront oyunlarından birisini oynadım ama hangisi hatırlamıyorum. Klasik olanlar Steam hesabımda var ama sanırım EA Play'deki güncel olan Battlefront'u oynadım. O kötüydü. Hem hikaye akışı yok hem de mekanikleri kötü. Multiplayer varsa öyle tadı çıkar belki.

Hocam zaten Xbox PC Game Pass alacağım ve tavsiyeniz için teşekkürler.

Ben Battlefront 2 ile Jedi Fallen Order oynadım sana şöyle açıklayabilirim. Eğer hikaye istiyorsan Jedi Fallen Order, Online oynamak istiyorsan Battlefront 2. Şahsi fikrim Battlefront 2 hikayesi hiç hoşuma gitmemişti.

Geri
Yukarı