Sürprizbozan Star Wars Sequel Trilogy izlenebilir mi?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
@jesuschristt The Clone Wars dizisi Canon yalnız, Legends değil. Legends olan eski 2003 yapımı Clone Wars dizisi. 2008 ve sonrasında yayınlanan The Clone Wars dizisi ve filmi ise Canon grubunda yer alıyor.

2013'ten sonra çıkan her Star Wars eseri ve yapıtı Canon diye biliyorum hani Disney satın aldı ya

@jesuschristt The Clone Wars dizisi Canon yalnız, Legends değil. Legends olan eski 2003 yapımı Clone Wars dizisi. 2008 ve sonrasında yayınlanan The Clone Wars dizisi ve filmi ise Canon grubunda yer alıyor.

2013'ten sonra çıkan her Star Wars eseri ve yapıtı Canon diye biliyorum hani Disney satın aldı ya

Ancak dizi devam ettiği süreç içerisinde Disney tarafında satın alındığı için bir yerden sonra hikeye Canon olarak devam etmişde olabilir

Bu arada Rogue One'da oldukça başarılıdır. Meşhur Darth Vader sahnesi bu filmde.

2013'ten sonra çıkan her Star Wars eseri ve yapıtı Canon diye biliyorum, Disney satın aldığı için.

Ancak dizi devam ettiği süreç içerisinde Disney tarafında satın alındığı için bir yerden sonra hikaye Canon olarak devam etmiş de olabilir.
2013 ve sonrasındaki tüm Star Wars içeriklerine ek olarak 2008'de çıkan The Clone Wars ve Star Wars 4-5-6-1-2-3 filmleri de Canon sayılmaktadır.

The Clone Wars'un tüm bölümleri Canon sayılmaktadır.

Geri
Yukarı