Star Wars yapımları arasında bağlantı var mı?

shotgunned

Hectopat
Daha fazla  
The Mandolorian izlemeyi düşünüyorum. Bir bağlantı var mı? Direkt Mandolorian'dan başlasam olur mu?

Olmaz ama çoğu şeyi anlamayabilirsiniz.
Eğer hiç bir şey bilmiyorsanız Star Wars ile 1,2, Clone Wars sezon 1-6, 3, Clone Wars 7, (Araya Rogue One, Solo, Rebels, Mandolorian ve Fallen Order serpiştirin.) 4,5,6 ve (ne yazık ki) 7,8,9 izlerseniz güncel Star Wars hakkındaki çoğu içeriği izlemiş olursunuz.

The Mandalorian'ı izlemek için diğer her şeyi izlemiş olmanıza gerek yok, fakat çok güzel göndermeler, sürpriz yumurtlalar var. Gerçek keyifini almak için izlemek gerek, ama siz izleyip geçecekseniz sorun yok.

Şunu da söylemeden geçemeyeceğim, Star Wars'a Mandalorian ile başlayan çok kişi gördüm. Dizi evrene çekiyor yani, çünkü daha çok anlamak ve anlamdırmak istiyorsunuz.

The Mandolorian izlemeyi düşünüyorum. Bir bağlantı var mı? Direkt Mandolorian'dan başlasam olur mu?
Ufak tefekte olsa bağlantı var ama ön hazırlık yapmana gerek yok Mandalorian için. Ama Star Wars evreni çok güzel, tüm yapımları izlemiş biri olarak gerisinide izlemeni tavsiye ederim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı